Yükleniyor..

1d Efekt Teması

1d-efekt wordpress teması

1dizayn.com sitemizde kullanmak için tasarladığım bu temada günümüzün modern efektlerini görebilirsiniz. Web tasarımı olarak sevdiğim tarzda bir çalışma olduğundan, zamanla değişik modüller uygulamayı düşünüyorum.

1d-efekt-teması
1dizayn efekt teması

özellikler

özellik olarak yine bootstrap alt yapısıylsa wordpress için oluşuturalan efekt temasının Anasayfa modülleri; slider, bloglarda 2 farklı kategori içeriği yayını, tanıtım kartları, müşteri yorumları, referanslar ve ekibimiz bulunmaktadır. önceki temadan farklı olarak ilgi kapsamları puan barı ve fiyat tablosu eklenmiştir.

1d-efekt-teması
1d efekt teması

görünüm ayarlarından tema renkleri ve genel tema ayarları, sosyal paylaşımlar, blog yönetimi ve modüller ayarlanabilmektedir. sayfalar için ayrı sidebar, primary ve footer menü, 4 sayfa teması,footer alt kısımda 3 adet içerik ekleme alanı bulunmaktadır. bu temada dahili galeri bölümlerini ve portfoy bölümünü sayfa olarak oluşturmayı düşündüğüm için eklemedim. şuanda sitemizde aktif olduğu için fazla anlatmaya gerek duymuyorum, geliştirmeler uygulandıkça sayfa içeriğide güncellenecektir.

1d-efekt-teması
1d efekt teması birleşen modülleri

Performans

Temanın hız performansı yoğun efektlere rağmen güzel bir sonuç elde etmektedir. 1dizayn.com site mobil ve masaüstü hızı 90 puan ve ortalama genel seo 83 puan olarak sonuçlanmıştır.

1d-efekt-tema-performans
1d efekt teması performans puanı A+

Demo ve Ücret

1D EFEKT WORDPRESS TEMA FİYATI

200 ₺

bu tema WordPress paketleriyle beraber %25 – %75’e kadar indirim bulunmaktadır. Tema tek bir site adına lisanslı olarak verilecektir.

SONUÇ

1d-efekt temasını beğendiyseniz aşağıdaki kalp ile puan verebilir ve yorumlarda sevdiğiniz tarzdaki temaları belirterek gelecek projelerimde temanın konusuna uygun olan istekleri uygulayabilirim. Web tasarım sayfamızı inceleyerek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İnternet sitesi kurma konusunda freelance olarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 oy, 4,75 / 5)
Loading...
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.