1d Firma Teması

1d-firma wordpress teması

en çok tercih edilen web sistemlerinden wordpress için ilk web tasarım temamız 1dfirma teması genel kullanım ve şirketler için kullanılmak üzere oluşturulmuştur.

1d firma teması
1d firma teması

Özellikler

anasayfa modülleri : Manşet, slider, tanıtım kartları, referanslar, müşteri yorumları, ekibimiz bölümlerinden oluşmaktadır ve modüllere animasyon eklenmiştir.

blog, portfoy ve footer olmak üzere 3 adet menu eklenmiştir.

blog, portfoy ve sayfalarda kullanılabilir 3 adet sidebar bulunmaktadır.

sayfa temaları standart, side bar left, sidebar right, side bar full, iletişim, destek, resim galerisi ve video galerisidir

footerda 3 adet içerik ekleme alanı

wordpress tema görünüm ayarlarında site modül görünümleri ve renkleri ayarlanabilir gerekli arama motorları doğrulama meta tagları ve google analytics, google ads kodları eklenebilir

1d Firma Teması
1d firma teması

meta ayarları için seo eklentisi kullanılmazsa içerik açıklama özeti otomatik olarak eklenir. keywords yerinede yazılarıdaki blog etiketleri eklenir

sosyal paylaşım eklentisi kurmanıza gerek yoktur

wordpressde bulunan blog sistemi haricinde portfoy, resim galerisi ve video galerisi ve destek sayfası içinde aynı post type özelliği harici olarak eklenmiştir. portfoy ile hizmet veya ürünlerinizi farklı bir blog olarak yayınlayabilirsiniz.

Performans

kurallara uygun bir web yönetimi sağlanırsa yüksek seo puanı almaya uygun bir temadır.

web site kurulum ve yönetimini üstlenerek 1dfirma temasını kullandığım sitede sayfa hız testlerinde 90 hız puanı alınmıştır.

sizde bu siteyi canlı olarak test edebilirsiniz

seo puanı tamamen temayla alakalı değildir fakat temanında etkisi bulunmaktadır 3 farklı detaylı seo analizinde aynı site şuanda 83 puan almaktadır.

Firma Teması Demo

Web paketleriyle beraber alınırsa %25 – %75’e kadar indirim bulunmaktadır. Tema sadece tek bir site adına lisanslı olarak verilecektir.

Temayı beğendiyseniz kalbe dokunun ve istediğiniz tarzdaki temaları yorumlarda yazarsanız gelecek projelerimde uygun olanları ekleyebilirim. Antalya web tasarım hizmeti için detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

web site kurma ve yönetimi konusunda bizden destek alabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 oy, 4,73 / 5)
Loading...
Benzer Konular

“1d Firma Teması” için 2 cevap

  1. Kaliteli hizmet anlayışınız için teşekkür ederiz buradaki açıklayıcı ve yol gösterici web siteniz için ayrıca teşekkür ederiz

Average
5 Based On 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir