Yükleniyor..

1d kurumsal Tema

WordPress Kurumsal Teması

Bootstrap 4.5 alt yapısıyla şirketler için oluşturduğum 1d kurumsal tema yeni dinamik modüllerle geliştirilmiştir. Özelleştirme menüsünden kontrol edilen 13 adet tema bölümü bulunmaktadır. Yeni animasyon efektleri ve ekstra carousel yapısı eklenmiştir. Ana sayfa modüllerinin tamamı yayınlama seçenekleriyle kapatılabilir.

Modül ve Özellikler

1- Manşet ve Slayt

kurumsal tema manşetinde 2 farklı seçenek bulunmaktadır. sabit manşet ile video ve resim yayınlayabilirsiniz. Manşet özelliği kapatıldığı zaman Ana sayfa slideri aktif olur. 5 adet slayt resmi ekleyebilirsiniz.

1d-kurumsal-wordpress-teması-2
1d kurusmal tema manşet slayt

2- Tanıtım kartları

Firmanızın öne çıkan fiyat, servis, kalite, garanti vb.. özellikleri için tanıtım kartları modülü bulunmaktadır. Tanıtım kartları istediğiniz sayfaya yönlendirilebilir. Kurumsal web tasarımı olarak ideal yapıdadır.

3- Servisler

Hizmet tanıtımları için servisler bölümü animasyon efektli olarak 4 adetdir.

1d-kurumsal-wordpress-teması-3
1d kurumsal wordpress teması

4- Ürünler

WordPress kategorisine yönlendirerek ürünlerinizi ana sayfada yayınlayabilirsiniz. slayt şeklinde masaüstünde 5’li grup mobilde 2’li slayt şeklinde görünecektir. Ayrıca ürünler için talep edilmesi halinde özel ürün sayfa teması eklenebilir.

5- Özellikler

Özellikler bölümü şirketiniz için önemli gördüğünüz sayfalara ve konulara yönlendirebileceğiniz 9 adet içerik eklenebilen bir modüldür.

6- Müşteri Görüşleri

İstediğiniz 5 adet Müşteri Yorumunu fotograflı şekilde ekleyebilirsiniz

1d-kurumsal-wordpress-teması-4
WordPress kurumsal tema

7- Referanslar

Referanslar modülüne 10 adet logo eklenebilir

8- Ekibimiz

Yönetim kadrosu ve personel tanıtımları için ekibimiz bölümü 4 tanıtım kartından oluşur ve sosyal bağlantı adresleri eklenebilir.

9- Fiyat Tablosu

Tema görüntü özelleştirme alanından eklenebilen firma fiyat paketleri modülü 3 paket ve 8’erli seçeneklerden oluşmaktadır.

1d-kurumsal-wordpress-teması-5
1d kurumsal tema

10- SSS

Sıkça sorulan soruları tema ana sayfasında dropdown özelliğiyle yayınlayabilirsiniz.

ekstra dahili özellikler

Farklı eklentiler kullanmaya gerek kalmadan birçok özelliği tema projelerimize ekliyoruz.

alt kısımda navigasyon özelliği bulunmaktadır, Sadece mobil cihazlarda aktif olan arama, whatsapp, mail ve harita konum bilgileri eklenebilen bu özellik oldukça kullanışlıdır.

1d-kurumsal-wordpress-teması-6
1d kurumsal tema mobil navigasyon

Sayfa ve Bloglarda Sosyal paylaşım butonları, Sosyal takip butonları, Breadcrumb içerik haritası, Google analytics kodları ve arama motorları site doğrulama alanları tema özellikler bölümünden kontrol edilebilir.

Kurumsal temasında blog ve sayfalar için 2 side bar, 3 menü alanı ve footerde 4 adet içerik ekleme bölümü bulunmaktadır.

Performans

wordpress kurumsal teması demo kurulumunda cache eklentisiyle;

google page speed testinde 82% mobil ve 93% masaüstü hız puanı almıştır. lighthouse puanı 86’dır. Seo ayarları için uygun yapıda bir tasarımdır.

Demo ve Fiyat

1D Kurumsal Tema Fiyatı

200 ₺

Tema tek alan adı için lisanslı verilecektir.

1d-kurumsal temasını wordpress web paketlerimizle birlikte indirimli olarak alabilirsiniz

web tasarımı ve web hizmetleri hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Yeni wordpress tema tasarım projelerimiz tek ürün tanıtım ve kişisel portfolio sitesi olacaktır. web sitesi kurma konusunda bizden destek alabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 oy, 4,83 / 5)
Loading...
Benzer Konular

“1d kurumsal Tema” için bir cevap

  1. Antalya’da web site tasarımı ve seo uzmanı olarak adlandırabileceğimiz bir arkadaş hangi saat olursa olsun telefona bakarak sorunları en kısa sürede çözerek web sitemizde yardımcı oluyor tavsiyede bulundum Teşekkürler❤️

Average
5 Based On 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.