Antalya web hizmetleri

Freelance web geliştirici olarak Antalya’da web hizmetleri ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretmek için birlikte çalışabiliriz.

Web Sitesi Yapımı

Kişisel veya kurumsal yeni bir web sitesi kurulumu, önceden kurulmuş web sitenizin düzenlenmesi, başka bir sunucuya taşıma işlemleri konularında destek hizmeti sunuyorum.

antalya web hizmetleri
Antalya web hizmetleri

web sayfalarınızın geliştirilmesi için içerik editörlüğü ve makale yazarlığı gereksinimlerinde proje bazlı veya sürekli olarak çalışabiliriz.

PHP ve WordPress web site kurma hizmetinde responsive mobil uyumlu tasarımlar seçilmektedir. İşinize ve internet sitenizin konusuna en uygun tema seçimi için ücretsiz veya ücretli profesyonel tema araştırmasında size destek olabilirim.

Antalya Seo Hizmetleri

Web sitenizin teknik ve site içi seo ayarlarının düzenlenmesi, web sayfaları içerik kalitelerinin uygun şekilde yükseltilerek arama motorlarındaki sıralama durumunuzun geliştirilmesinde yardımcı olabilirim.

Web site içeriklerinizdeki hataları düzenliyoruz, Tanıtım yazısı ve özel makale hizmetleri iş ortakları tarafından seo uyumlu ve semantik olarak hazırlanmaktadır. WordPress seo ayarları düzenlenmesi ve Antalya seo hizmetleri konusunda tam destek veriyoruz.

1dizayn seo hizmetleri
seo hizmetleri

Site dışı seo çalışmaları için seo analiziyle; backlink kalitesi, anahtar kelime araştırması ve rakip analizi yapılır ve internet sitenizin geliştirilmesi için yapılacak işlemler belirlenmektedir. Detaylı seo analizi semrush ve ahresf raporlarıyla web siteniz için seo stratejinizde yol gösterecektir.

Backlink alımı için çözüm ortaklarım aracılığla veya direkt olarak sizin adınıza işlemleri gerçekleştirerek destek veriyorum. Site dışı seo için google reklamları, benim işletmem ayarları, sosyal medya sayfalarınızın ayarları içerik yönetimi hizmeti sağlıyorum.

Google ads reklam yönetimi ve bölgesel harita reklamları hizmet talepleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz. internet sitenizin konusuna uygun metin ve görsel reklamlar oluşturabiliriz.

Seçeceğiniz hedef anahtar kelimelere en uygun tıklama başına maliyetler belirlenerek, zengin reklam varyasyonlarıyla kalite puanı yüksek reklamlar oluşturulmaktadır. Uygun optimizasyonlar sayesinde aylık reklam giderlerinizde tasarruf sağlamış olursunuz.

1dizayn google ads danışmanlığı
google ads hizmetleri

Reklam bütçeleriniz dilediğiniz günlük ve aylık miktarlara göre ayarlanabilir. Google reklamları web site trafiğinize büyük ölçüde pozitif olarak etki edecektir.

Reklamlar web sitenize sizin sunduğunuz hizmet ve ürünleri arayan kullanıcıları yönlendirip gerçek dönüşümler sağlamaktadır. Olumlu etkileşimler sayesinde kazancınız artar ve web ziyaretçi trafiğinizi çoğalttığı için arama motorları sıralamasında yükselmenizede yardımcı olur.

Sosyal Medya Yönetimi

İşletmenize özel olarak sosyal ağ hesaplarının oluşturulması ve içerik yönetimi işinizin gelişimini hızlandırır. Web site trafiği ve seo içinde büyük önemi olan sosyal medya yönetimi; Marka, ürün ve hizmetlerin tanıtılmasında en etkili yollardandır.

antalya-sosyal-medya-yönetimi
Sosyal medya yönetimi Antalya

İnternet sitenize özel facebook sayfalarının oluşturulması ve facebook pixel reklam yönetimi, Youtube özel kanal yönetimi, instagram işletme hesabı yönetimi gibi benzer sosyal ağ çalışmalarında destek hizmeti alabilirsiniz.

Antalya Web Tasarım hizmetleri

WordPress ve php web sitesi temaları için tasarım projeleri oluşturuyorum. özel landing page tasarımı, anasayfa modül eklenti tasarımları için çalışmalar yapıyorum.

Projeler menüsünden 1dizayn tema tasarımlarını inceleyebilirsiniz. antalya web tasarım fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. Profesyonel wordpress tema seçimi için size yardımcı olabilirim. Antalya web tasarım hizmetleri detaylarını çözümler menüsündeki konuları inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

E-Ticaret Yönetimi

Profesyonel E-Ticaret sitesi kurulum ve yönetimi için bayisi olduğum firmalardan hizmet desteği alabilirsiniz. Küçük ve orta çaplı e-ticaret projeleri için wordpress woocommerce sistemi kurulum ve yönetim hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Mevcut e-ticaret sitenizle bağlantılı olarak Faceebook store ve ınstashop sosyal medya eticaret sistemleri kurulum servisi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

e-ticaret-2
e-ticaret sistemleri

freelance web hizmetleri

Freelance web hizmetleriyle kaliteli hizmet alabilirsiniz. Web işlerinizi sizin adınıza yönetim ve takibini gerçeklerştiren freelancer bekletilerinize uygun çözümler üreterek hedeflerinize ulaşmanız için size yardımcı olurlar.

Antalya web hizmetleri

Antalya web hizmetleri ile web sitesi yapımı, içerik editörlüğü, seo hizmetleri, google reklam yönetimi, sosyal medya yönetimi, web tasarım ve e-ticaret yönetimi servislerinden faydalanabilirsiniz.

Antalya’da web tasarım hizmetleri almak için bizimle iletişime geçerek teklif formu gönderebilirsiniz.

antalya web hizmetleri

Online destekle internetin olduğu her noktada bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz antalya web ajansları ve web tasarım firmaları arasında size en uygun hizmeti alabilirsiniz

Detaylı bilgiler için web sitemizin üst kısmında bulunan destek butonuyla whatsapp hattı, telefon destek araması veya mail göndererek iletişim sağlayabilirsiniz.

 1. Hangi web site hizmetlerini sağlıyorsunuz?

  web site kurulumu ve yönetimi, Google servisleri yönetimi, seo danışmanlığı, grafik tasarım ve tanıtım filmi hazırlama konularında freelance olarak destek sağlıyoruz.

 2. Hizmet sonrası destek veriyor musunuz?

  WordPress paketleri dahilindeki koşullarda hizmet sonrası desteğimiz devam etmektedir.

 3. Freelance web hizmetleri garantili mi?

  Hizmet koşullarının sağlanması tarafımızdan garantilidir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 oy, 4,74 / 5)
Loading...
Benzer Konular

“Antalya web hizmetleri” için 6 yanıt

 1. web site kurulumu için çok detaylı destek oldu, teşekkür ederim dönmez halı yıkama antalya

 2. WordPress kurulum hizmeti için destek aldım güler yüzlü ve açıklayıcı bir şekilde yardımcı oldu teşekkürler

 3. Seo konusunda bilgi aldık guler yuzlu ve samimi bir sekilde yardımcı oldu tesekkur ederim

Average
5 Based On 6

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir