google benim işletmem

google my business nedir?

Google tarafından yerel işletmeler için oluşturulan google benim işletmem uygulamasıyla firmanızı haritalar üzerinde işaretleyerek bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Google my business kendi içerisindeki website yapısıyla henüz internet sitesi olmayan işletmeler içinde büyük bir kolaylık sağlıyor.

google benim işletmem

Belirli bir coğrafi bölgeye hizmet veren firmalar için daha büyük bir önem kazanan benim işletmem uygulaması müşteri etkileşimleri ve seo açısından oldukça önemli ve kullanılması gereken bir yöntemdir.

google benim işletmem hizmetleri
google benim işletmem

fiziksel mağazanıza müşterilerinizi yol tarifi üzerinden yönlendirmek hem kullanıcılar hemde firmalar için en güzel yoldur.

mağazanızı, hizmetlerinizi, ürünlerinizi, kampanya ve etkinliklerinizi kullanıcılarla paylaşabileceğiniz bu sistemle web sitenize bağlantı sağlayıp müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz

Fotograf ve video yüklemeleriyle firmanızın tanıtımında zengin bir içerik kaynağı oluşturabilirsiniz. Hizmet ve ürünlerinizi alan kullanıcılarda sizin için fotograf paylaşımı, yorum ve puanlama yapabilmektedir.

Google ads bağlantısıyla harita reklamları oluşturup daha çok kullanıcıya ulaşabilirsiniz

google haritalar benim işletmem
google haritalar benim işletmem

Google işletmeler için bu sistemin kullanılmasını kesinlikle öneriyor, daha çok müşteriye ulaşmak, mağazanızı ziyaret etmek isteyen müşterilerinize haritalar üzerinden yol tarifiyle size ulaşımını kolaylaştırmak ve web sitenizin trafiğini arttırmak için google benim işletmem uygulamasını kullanmalısınız.

Google benim işletmem yönetim hizmeti

Google benim işletmem kurulumu ve yönetimi için online web hizmetleri kapsamında size yardımcı olabilirim. Web sitenizle bağlantılı olarak içerik Yayınları, kampanya, etkinlik yönetimi, google ads haritalar reklam kampanyalarını yönetebilirim. Web sitenizin yönetimi içinde aynı hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, 5,00 / 5)
Loading...
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir