Yükleniyor..

Google Reklamları

Google ads Yönetimi

google reklamları : Önceki adı google adwords olan google ads reklam hizmetleri: Google arama motorlarında ve google iş ortaklarının bulunduğu diğer web sitelerinde kişisel, ürün ve hizmet reklamlarınızın; metin veya görsel olarak yayınlanması için google altyapısında çalışan ads reklam yönetim sistemi kullanılmaktadır.

Reklamın Önemi : İşinizi büyütmek istiyorsanız ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilere ulaştırmalısınız. Özellikle akılda kalan firmaları o konuma taşıyan ana unsur kaliteli işleri yanında Reklamlara verdikleri önem ve ayırdıkları bütçelerdir. böylece cirolarını arttırmaya devam etmektedirler. çoğu artık tanınmış olsada reklamlara ciddi bütçeler ayırmaya devam ederler çünkü Reklam demek müşteri demektir. Tv internet ve dış mekan görsel reklam çeşitleri insanların bilinçaltında kalıcı etki sağlar. Marka bilinci ve anında etkileşim için Reklam önemlidir.

google-reklamları
google reklamları

Google Ads Özellikleri

Google reklamcılık hizmetiyle oluşturacağınız reklam kampanyalarınız tamamen ihtiyaçlarınıza uygun şekilde düzenlenebilemektedir.

  • Günlük ve aylık reklam bütçelerinizi belirleme
  • Reklamların hangi platformlarda yayınlanacağı
  • Reklamların kimlere gösterileceği
  • Reklamların hangi saatlerde yayınlanacağı
  • Reklamların hangi coğrafi bölgelerde gösterileceği
  • Dönüşüm yöntemleri websitenize bağlantı, telefon araması veya harita yönlendirmesi
  • özel teklif ayarları

Google Reklam Türleri

google-ads-reklamları
google ads reklam danışmanlığı

1-Metin Reklamları

Google Arama motorlarında ve iş ortaklarında yazı olarak yayınlanan reklamlardır. bu reklamlarla müşterilerinizi web sitenize varsa mobil uygulamanıza veya telefonunuza yönlendirebilirsiniz

2-Görsel Reklamlar

fotograf ve yazı içeriklerini beraber kullanabileceğiniz görsel reklam türünde ürünlerinizi sergileyip dikkat cekici bir reklam oluşturabilrsiniz

3-video Reklamlar

profesyonel bir tanıtım videosuyla sunumlar yapıp internet kullanıcılarıyla dönüşüm oranı yüksek bir etkileşim sağlayabilirsiniz.

google-reklam-modelleri
google reklam yönetimi

google reklamları

Google ads reklamları nedir? google’da nasıl reklam verilir? google reklam özellikleri nedir? reklam maliyeti nekadar olmalıdır? internette reklam nasıl verilir?

reklam maliyeti sizin bütçenize göre ayarlanmaktadır bir gmail hesabı ile googlede adınıza reklam hesabı oluşturulur web ajansı veya reklam yöneticisine gerekli bilgileri vererek istediğiniz özelliklerde reklamlarınız oluşturulur ve aylık olarak raporlar mail adresinize yönlendirilir

Google ads reklam danışmanlığı

Google’ın sunduğu farklı ve etkili optimizasyon seçenekleri reklam yönetimi konusunda en iyisi olma özelliğini koruyor. internet reklamları konusunda Antalya google ads danışmanlığı ve Türkiye genelinde online hizmetle google ads danışmanlık hizmetleri için çözümler üretebiliriz.

Google reklam hizmetleri teklif formu


isim ve soyisim giriniz
e-posta adresinizi giriniz
iletişim numaranızı giriniz
web site adresinizi giriniz
hizmet türünü seçiniz
almak istediğiniz hizmet detayını yazınız

“Google Reklamları” için 3 cevap

  1. İlgili ve yardım sever bir esnafsiniz her konuda müşterilerinize yardımcı oluyorsunuz teşekkür ederim ve tüm çevreme öneride bulunacağım sizi

Average
5 Based On 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.