GRASS İNTERNET PAYLAŞIMI İLE MİNİNG

Grass’ın arkasındaki ekip Wynd Network, Polychain Capital & Tribe Capital liderliğindeki 3,5 milyon dolarlık tohum turunun başarıyla tamamlandığını duyurdu . Başlangıç ​​turu , No Limit Holdings liderliğindeki bir ön tohumlama turunun ardından Wynd’in toplam fonunu 4,5 milyon dolara çıkarıyor .

Grass nedir?

Herkesin aylık belirli bir bant genişliğine sahip internet bağlantısı var, ancak neredeyse hiç kimse bunun tamamını kullanmıyor. Grass, bu bant genişliğini şirketlere ve kurumlara satan bir ağdır ve bunu telefonunuzun veya bilgisayarınızın arka planında yapan bir dizi uygulama içerir. Nihai sonuç, sahip olduğunuzun bile farkında olmadığınız bir kaynağı satarak pasif gelir elde etmenizdir.

grass earn

Grass dünyanın ilk Katman 2 Veri Toplama aracıdır. Geniş bir web kazıma düğümleri ağını kullanarak halka açık web sitelerinden elde ettiği AI eğitim verileri için bir kaynak olarak mevcuttur. Bu düğümler, yerleşik internet kullanıcıları tarafından gönüllü olarak işletilmektedir ve kullanıcılar, katılımlarından dolayı ödüllendirilmektedir. Ağ üzerinden temin edilen veriler daha sonra temizlenir ve yapay zeka eğitiminde kullanılmak üzere Grass’ın büyüyen veri havuzuna eklenmeden önce yapılandırılmış veri kümeleri halinde işlenir.

GRASS Ödüllerimi ödemesini nasıl alabilirim?

Beta aşamasında Grass puanları kazanacaksınız. Betanın sonunda bunlar geriye dönük olarak ağ sahipliğine dönüştürülecek.
Doğrudan para çekme seçenekleri şu anda desteklenmiyor olsa da, hediye kartları da dahil olmak üzere ek ödeme yöntemlerini araştırıyoruz. Bu gelişmeler meydana geldikçe topluluğumuzu bilgilendireceğiz, bu nedenle gelecekteki güncellemeler için Discord topluluğumuza ve Twitter’a katılın.

Uygulamayı Google Play Store veya Chrome Extension Store’dan indirin, kaydolun ve kazanmaya başlayın.

Kripto para haberleri için bizi takip edin

kripto para haberleri, airdroplar, ön satışlar ve gem projeler için sosyal kanallarımızı takip ediniz

1dizayn telegram kanalına katılın

whatsapp kripto haber topluluğuna katılın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlayın)
Loading...
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir