ice coin kripto para madenciliği

Ice telefonunuzu kullanarak ücretsiz olarak madencilik yapabileceğiniz en yeni dijital para birimidir.

Ice Open Network (ION), merkezileşmenin zorluklarını ele almak ve günümüzün dijital ortamında yaygın olan veri gizliliği ve sahiplik sorunlarına çözümler getirmek için tasarlanmış devrim niteliğinde bir blok zinciri girişimidir

Telefonunuzla çıkarabileceğiniz digital para birimi

 • telefonunuzu kullanarak ücretsiz madencilik
 • kaynak veya pil tüketimi yok
 • merkezi olmayan ağ
 • hem Android hem de iOS’ta mevcut

Madencilik Ice ücretsizdir.
İhtiyacınız olan tek şey ağın mevcut güvenilir bir üyesinden davetiye ( Referans kodu : Arova07) almaktır. Davetiyeniz varsa mobil uygulamayı indirebilirsiniz.

Arkadaşlarınızı Davet edin ve mikro topluluğunuzu oluşturun

Ice ağı güvene dayalı olduğundan, arkadaşlarınızı davet etmenizi öneririz, böylece hepiniz temel madencilik oranı üzerinden %25 bonusun keyfini çıkarabilirsiniz.

Mikro topluluğunuzu büyütmek ağ genelinde güven oluşturur, bu da herkes için daha yüksek kazanç anlamına gelir.

Merkezi olmayan geleceği inşa ediyoruz

 • Merkezi Olmayan Dijital Kimlik – IceID
 • Merkezi Olmayan Sosyal Medya – IceConnect
 • Merkezi Olmayan Proxy ve İçerik Dağıtım Ağı – IceNet
 • Merkezi Olmayan Depolama – IceVault
 • Merkezi Olmayan Veritabanı – IceQuery

Merkezi olmayan özerk organizasyon

Karar verme yetkisi sizin elinizde. Ice adresinde geliştirdiğimiz her şey açık kaynaklıdır ve Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) tarafından kontrol edilmektedir.

Ice nedir ve nasıl çalışır?

Ice herhangi bir mobil cihazdan madencilik yapabileceğiniz (veya kazanabileceğiniz) yeni bir dijital para birimidir.

Ice ağı, dijital para birimlerinin değerini koruduğunu ve çeşitli kullanım durumlarında kullanılabileceğini kanıtlamak isteyen ve giderek artan sayıda kullanıcı tarafından sağlanan bir güven topluluğuna dayanmaktadır.

Kullanıcılar Ice ağına mevcut bir üyenin davetiyle katılarak hemen kazanmaya ve kendi mikro topluluklarını oluşturmaya başlayabilirler.

Ice adresine kimler katılabilir?

Dünyanın herhangi bir yerinden Android veya iOS cihazı olan herkes Ice adresine katılabilir.

Doğrulama süreci (KYC – Müşterini Tanı), kullanıcının Ice coinlerini talep ettiği anda geçerli bir ulusal kimliğe sahip olmasını gerektirir.

Henüz geçerli bir ulusal kimliğiniz yoksa, yine de Ice adresinde madencilik yapabilir (kazanabilir) ve kimliğiniz çıktığında madeni paraları talep edebilirsiniz.

Birden fazla cihazda madencilik yapmak mümkün mü?

Aynı anda kişi başına yalnızca bir kayıtlı cihaza sahip olabilirsiniz.

Doğrulama sürecinde (KYC – Müşterini Tanı) aynı kimlik için birden fazla kayıtlı cihaz tespit edersek, yalnızca ilk kayıtlı cihaz dikkate alınacak ve diğer hesaplar kilitlenecektir.

1.Aşama (7 Temmuz 2023 – 7 Ekim 2024), Ice üyelerinin mikro topluluklarını büyütecekleri ve bir sonraki aşamadan itibaren kullanabilecekleri Ice madeni paralarını çıkaracakları (kazanacakları) birikime adanmıştır.

Ice olarak, topluluğumuz için değer ve fayda sağlamaya kararlıyız. Projemizin 1. Aşamasında, Ice ile tamamen entegre olacak çeşitli kullanım örneklerini ve merkezi olmayan uygulamaları (dApps) duyuracağız. Bu kullanım örnekleri ve dApp’ler, topluluk üyelerimiz için gerçek dünya uygulamaları sunacak ve coin’imizin benimsenmesine yardımcı olacaktır.

2. Aşamada (7 Ekim 2024) Mainnet serbest bırakılacak ve üyeler Ice adresini gönderme, alma, takas etme veya ödeme yapmak için kullanabilecekler.

Bunun da ötesinde, tüccarların Ice adresini perakende mağazalarına ve e-ticaret mağazalarına entegre etmeleri ve kabul etmeleri için çözümler geliştiriyoruz.

ıce artık okx’te canlı

OKX’te işlem yapmak, Ice sahipleri için yeni fırsatlar sunuyor ve ICE tokenlerini satın almak, satmak ve takas etmek için güvenli ve güvenilir bir platform sağlıyor. Büyümeye ve kripto alanındaki varlığımızı genişletmeye devam ederken, sizin de bu yolculuğun bir parçası olmanızı istiyoruz. Katkılarınız ve katılımınız başarımız için hayati önem taşımaktadır.

Aylık dağıtımımızda ICE jetonlarını aldığınızdan emin olmak için lütfen aşağıdaki koşulları yerine getirmeyi unutmayın:

 1. Hesabınızda minimum 1.000 Ice bakiye bulundurun.
 2. Kimlik doğrulaması için KYC Adım #1 ve KYC Adım #2’yi tamamlayın (yeşil doğrulanmış rozete sahip olmanız gerekir).
 3. Hesabınızı bir BNB Akıllı Zincir (BSC) adresine bağlayın.
 4. Madencilik oturumunuzu her zaman aktif tutun.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya ICE coin dağıtımınızla ilgili yardıma ihtiyaç duyarsanız, bu bağlantıyı ziyaret ederek bakiyenizi doğrulayabilirsiniz: ICE Token Bakiyesi ve cüzdan adresinizi arayın. Daha fazla bilgi için her zaman Yardım Merkezimizi ziyaret edin.

OKX Cüzdan, Metamask veya Trust Cüzdan kullanıcıları için mevcut adresiniz BNB Akıllı Zincir ile de uyumludur. BNB Smart Chain adresinizi değiştirmek isterseniz Ice mobil uygulaması üzerinden güncelleyebilirsiniz.

ice ayrıca gate.io ve uniswapta listelenmiştir.

web cüzdanınızda ice görünmesi için aşağıdaki BSC sözleşme adresini içe aktarın: 0xc335df7c25b72eec661d5aa32a7c2b7b2a1d1874

ıce madenciliği nasıl yapılır?

Android veya ios cep telefonunuz üzerinden ıce madenciliğine başlamak isterseniz

Ref kodu : Arova07 ile 10 ice hediye ile başlayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, 5,00 / 5)
Loading...
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir