içerik editörlüğü

İçerik editörlüğü : Hazırda var olan web sitenizdeki içeriklerinin düzenlenmesi veya yeni oluşturulan web siteniz için yeni içerikler eklenmesi için çalışmalar yapan kişilere içerik editörü denir.

içerik editörleri internet sitenizin diğer teknik detayları yerine sadece sayfa içeriklerindeki yazı, resim ve video gibi kaynakların yayınlanmasıyla ilgilenirler, web sayfalarınız arama motorları tarafından bir kalite puanı ile derecelendirilir. içerik kalitesinin seo uyumlu olması web sayfanızın görüntülenme oranını arttıracakdır.

içerik editörlük hizmetleri

Antalya ve Türkiye genelinde online uzakdan destek hizmeti alabilirisiniz; internet sitenizdeki sayfalarınızın düzenlenmesi, içerik editörlüğü ve makale yazarlığı ihtiyaçlarınızda destek hizmeti almak için web sitemiz iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Web siteniz için faydalı olabilecek Diğer web hizmetleri konularında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

içerik editörü
içerik editörlüğü

makale yazarlığı

içerik editörleri hazır olan kaynakları düzenlerken makale yazarları talep ettiğiniz konularda yeni özgün içerikler oluştururlar. Arama motorları güncel sayfalara daha çok önem verir, tabiki bu sayfalar yine seo uyumlu ve faydalı bilgilerden oluşmalıdır. Özgün yeni bir makale yazılması web sayfanızın kopya içerik olma ihtimalinide büyük ölçüde ortadan kaldırır.

kopya içerik nedir ?

Web sitenizdeki bir içeriğin tamamı veya küçük bir bölümü diğer web sitelerinde yayınlanmışsa kopya içerik durumuna düşer. bu durumda içeriği ilk oluşturan web sitesi orjinal içerik sahibi olarak değerlendirilir.

Tanıtım yazısı hazırlamak

Makale yazarları web siteniz için istediğiniz konularda tanıtım yazısı hazırlayıp seo uyumlu ve semantik içerik özellikleriyle kaliteli bir içerik elde edebilirsiniz. Freelance web sitelerinden mesleği yazarlık olan uzman kişilerden tanıtım yazısı isteyebilirsiniz.

makale-yazarlığı

Makale yazarlığı hizmeti

Web sitemizden talep edeceğiniz özel makale tanıtım yazısı talepleriniz anlaşmalı olduğumuz ve ekibimizde bulunan yazarlar tarafından semantik olarak özenle hazırlanmaktadır. Hizmet talebi oluşturmak için iletişim sayfamızdaki formla bize ulaşınız.


isim ve soyisim giriniz
e-posta adresinizi giriniz
iletişim numaranızı giriniz
web site adresinizi giriniz
hizmet türünü seçiniz
almak istediğiniz hizmet detayını yazınız

Güncel : 14 Şubat 2021

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 oy, 4,67 / 5)
Loading...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir