Kripto Madenciliği Uygulamaları 2024

cep telefonunuzla ücretsiz kripto madenciliği yapabileceğiniz 2024 yılının en iyi aktif uygulamalarını sizin için derledik.

1-Pİ NETWORK


30 milyon Pioneer ve gelecekte beklenen işlem ve faaliyet hacmi ile Mainnet tedarik modeli, arzın öngörülemezliğine ilişkin endişeleri ortadan kaldırırken, sürekli büyümenin ve yeni katkıların teşvik edilmesine olanak tanıyan net bir maksimum toplam 100 milyar Pi arzına sahiptir.

Referans kodu: arova07 pi network indir

2-ATHENA NETWORK

Athene Ağı — Yapay Zeka Entegrasyonlu Ethereum’un 2. Katmanı uygulaması

Referans kodu: d70419422f Athena indir

3-BONDEX PROFESSİONAL JOB PORTAL WEB3

Hayalinizdeki işi bulun web3 iş portalı
4 milyondan fazla kullanıcıdan oluşan büyüyen ağımıza katılın ve kariyerinizi Web3’te ilerletin. BONDEX puanlarınızla kripto üretin.

Referans kodu: bondex indir

4-CELİA EXCHANCE APP

Celia, Dijital Varlıkların Alımı, Satımı ve Ticareti için Güvenli ve Kullanıcı Dostu Bir Platform Sağlamaya Adanmış Bir Kripto Para Borsasıdır.

Referans Kodu: Celia indir

5-BEE NETWORK

Bee Network, temel operasyonları insan müdahalesi olmadan kodla belirlenen kural ve ilkeleri kabul ederek otomatik hale getiren Merkezi Olmayan Özerk Organizasyon (DAO) organizasyonudur.

Referans kodu: Bee indir

6-STAR NETWORK

Star Network, küresel topluluğumuzla kazanmanız, ticaret yapmanız, sosyalleşmeniz ve oynamanız için merkezi olmayan finans, sosyal ağ ve mobil oyun özelliklerine sahip hepsi bir arada uygulamanızdır

Referans kodu: orhanakanlar star app indir

7-ALPHA NETWORK

Alpha ağı, piyasanın arz ve talebini dengelemeye odaklanarak mevcut kripto modellerine alternatif sunan devrim niteliğinde bir kripto para birimi platformudur. Alfa ağının görünümü, her oyuncuya (madenciye) yeni nesil bir dijital varlık olan alfa para kazanma konusunda basit, güvenli ve sağlam bir deneyim sağlamaktır.

Referans kodu: Arova07 alpha indir

8-COİN LİVE Guess to Earn Crypto

Coin live uygulaması kripto fiyat tahminlerinizle puan kazanabileceğiniz bir uygulamadır, yakın zamanda airdrop dağıtımlarını başlatacaktır.

Referans kodu: Coinlive indir

9- ANT TİME MİNİNG APP

ANTTIME uygulamasıyla kullanıcılar, basit bir tıklamayla zamanlarını bir varlığa dönüştürebilirler. Karıncalarınız sizin adınıza üretim yapmak için çok çalışacak. Zamanınızı TIME Blockchain ekosistemine katılmak ve meta veri tabanı içinde oluşturma, sahip olma ve para kazanma gibi çeşitli ekonomik faaliyetlere katılmak için kullanın.

Referans kodu : Anttime indir

10-Tap Swap Solana Telegram app

Sonsuz dokunuşlarınızı finansal bir araca dönüştürmeye hazır mısınız? Her dokunuşun kâr paylaşımı ve sonsuz heyecan için önemli olduğu en iyi Solana takasını oluşturmak için bize katılın! Başarıya birlikte dokunalım!

Referans kodu : Tapswap indir

Kripto para Madenciliği ve airdrop uygulamaları

kripto para haberleri için bizi takip edin

1-Telegram 1dizayn kanalı

2-whatsapp kripto haberleri topluluğuna katılın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, 5,00 / 5)
Loading...
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir