Lisans Yazılımı

Lisans Yöneticim

php yazılımları lisanslamak ve takibini sağlamak için geliştirdiğim bu projeyi web site tema lisansı oluşturmak için kullanıyorum. Lisans yazılımı sistemde demo kullanım süresi belirlenebiliyor veya kullanım süresi için limitli lisans uygulanabiliyor. uzakdan kontrol sistemlerinin dezavantajları nedeniyle ben farklı bir yöntem kullanmayı tercih ediyorum çünkü uzakdan kontrolde kendi sunucunuzda bir kesilme oluşunca lisanslama yaptığınız sitelerde mağdur olabiliyor ve sürekli kontrollerle kendi sistemimide yormayan bir çalışma uyguladım.

Lisanslama web adresine göre yapılıyor ve sadece farklı bir adres tarafından kullanıldığında devreye girerek tüm sayfalarda uyarı çıkıyor ve kaçak kullanan web yöneticisi sisteme giriş yapınca sistem bilgileri ve website adresinide yanına alarak istesede istemesede size kendisi geliyor sonuçta elektronik adres bilgilerini almak ileride oluşabilecek hukuksal bir davada daha önemlidir ve delil olarak değerlendirilecektir ve ekstra olarak her lisansda oluşturulan benzersiz bir kod sayesinde hangi lisanslı adresden çoğaltıldığınıda öğrenebiliyorsunuz.

lisans yazılımı
Lisans yazılımı

tabiki son olarak kaynak kodları şuan kırılması en zor ve ücretli olan bir şifreleme programıyla korunmaktadır. işin kritik noktası şifrelemekdir. Lisans yöneticim lisans oluşturmak ve kaçak kullanımları tesbit etmek içindir.

bu proje hakkında daha detaylı bilgi vermek ve görsel paylaşmak yazılımın güvenliği açısından pek uygun olmayacağı için sadece tanıtım amaçlı oluşturduğum bu bodrum escort içeriği sonlandıralım.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, 4,50 / 5)
Loading...
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir