Puca – Optimized Mobile Woocommerce Theme

Puca, Güçlü Tema Seçenekleri aracılığıyla herhangi bir öğeyi birkaç dakika içinde yükleyen ve değiştiren esnek ve özelleştirilebilir bir WooCommerce Çok Mağazalı WordPress Temasıdır, ayrıca Google yazı tiplerini de özelleştirebilirsiniz. Hiçbir kod kolay ve basit değildir.

Puca, çeşitli amaçlar için kullanılabilir, Moda, Mobilya, Elektronik,… için özel olarak oluşturulmuş mağaza… Puca, işletmenizin Google Arama’da yüksek arama yapmasına yardımcı olan tüm SEO standartlarıyla tam uyumludur.

Puca’nın her sayfası tam uyumludur, bu nedenle masaüstü, tablet ve cep telefonu gibi farklı ekran cihazlarından bağımsız olarak kolayca görüntülenebilir. Müşterilerinizin keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlayan her şey.

Puca Woocommerce Teması

CodeCanyon’daki en popüler WordPress eklentileri ve en iyi hizmetler, toplam fiyatı 234 ABD doları olan temaya dahildir. Sitenizde çalışırken tonlarca zaman kazanmanıza yardımcı olacaklar.

Puca, size harika bir seçim sunacak 350’den fazla farklı sayfayla gelen yüksek kaliteli ve akıllı bir tasarımdır. Çok fazla zaman harcamadan amacınıza en uygun olanı kolayca bulacaksınız.

Puca WordPress Teması

Yığınla işlevsellik, özellik, düzen seçeneği ve kaynakla dolu olan bu ücretsiz WordPress temaları kolayca özelleştirilebilir ve ödün vermeden düşündüğünüz web sitesine dönüştürülebilir. Ayrıca, bu seçime her zaman ücretsiz yanıt veren WordPress temalarını dahil ediyoruz; böylece ekran boyutundan bağımsız olarak sitenizin şık ve harika görüneceğini bilirsiniz.

Birden çok tasarım seçeneğiyle de oynayabilirsiniz: pek çok temada genellikle farklı üstbilgi ve altbilgi düzenleri, ana sayfa yapıları ve sayfa şablonları bulunur. Ücretsiz e-ticaret WP temaları, güçlü yönetici panoları içerir ve genel olarak tüm temalar SEO dostudur.

Puca Teması Demo

Bu ürün 04 Temmuz 2023 23:59 AEST +10:00’a kadar ücretsiz!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, 5,00 / 5)
Loading...
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir