Yükleniyor..

Seo Hizmetleri

Web sitenizin arama motorlarına uygun hale gelmesi için yapılan çalışmalara Seo, bu konuda sağlanan özel servislere seo hizmetleri, seo ayarlarını gerçekleştiren profesyonel kişilerde seo uzmanı olarak tanımlanmaktadır.

Seo Nasıl Yapılır?

Web siteleri için en çok araştırılan konular arasında olan seo nasıl yapılır? sorusu web site sahiplerini oldukça meşgul eden konulardandır. Bilinçli İnternet sitesi kullanıcıları, web siteleri için seo’nun çok önemli olduğunun farkındandır. Seo konusu çok detaylı bir çalışma gerektirmektedir. Bunun için belirli durumlarda uzman desteği alınmalıdır.

Seo’nun Teknik, site içi ve site dışı seo olarak 3 ana konuda değerlendirilmesi gerektiğini seo hizmeti sayfamızda açıklamıştık. Bu içeriği detaylı olarak incelemenizi öneriyoruz.

Seo konusunda yeterli seviyede bilgi sahibiyseniz, gerekli bir takım çalışmaları kendinizde uygulayabilirsiniz. Seo sitelerindeki mevcut araçları kullanarak, web siteniz için seo raporları alabilirsiniz. Web site seo puanınız, işe nereden başlamanız gerektiği konusunda size yol gösterecektir. Google search consol ve analytics gibi google webmaster araçlarındaki verileride dikkate alarak, uygulanabilecek düzenlemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

seo hizmetleri

Gerekli konularda profesyonel seo desteği almanız çok faydalı olacaktır. Arama motorları argoritmaları sürekli olarak güncellendiği için, belirli dönemlerde seo ayarlarınızı gözden geçirmeniz ve sizinde sitenizi güncellemeniz gerekmektedir. Bu sebeble seo uzun vadede devam edilmesi gereken bir çalışmadır.

Seo Hizmetleri Nelerdir?

Seo ajansları veya seo uzmanlarından alacağınız özel seo hizmetleriyle, web sitenizin istenilen düzeye gelmesini hızlı şekilde sağlayabilirsiniz. Bu şekilde internet siteniz için detaylı bir seo analiz raporu oluşturlur ve gerekli düzenlemelerin sağlanması için bir plan oluştururlur. Bu hizmetlerde Semrush, ashref ve moz gibi profesyonel seo araçları kullanıldığı için site verileriniz en güncel haliyle sunulur.

Teknik Seo Hizmetleri

Teknik seo hizmetleriyle site sağlık durumu tesbit edilerek gerekli düzenlemeler uygulanır. Daha çok yazılımsal konuları içeren teknik seo konusu, özellikle yeni site kurulum aşamasında dikkate alınması gereken bir konudur. Mevcut sitelerde de belirli düzenlemeler uygulanabilir.

 • Web Tasarım ayarları
 • Site Hatalarının düzenlenmesi
 • Alt yapı yazılımları ve Hosting ayarları
seo hizmetleri
seo hizmetleri

Site İçi Seo (on page) Hizmetleri

Web sitenizin genel ayarları ve içerik düzenlemeleri olarak uygulanması gereken iç seo hizmeti şu şekildedir;

 • Site genel ayarlarının düzenlenmesi
 • Başlık ve açıklamalarının düzenlenmesi
 • Htag ve anahtar kelimelerin düzenlenmesi
 • içerik kalite puanının geliştirilmesi
 • içerik medya öğelerinin uygun şekilde ayarlanması
 • İç ve dış bağlantıların düzenlenmesi

Web site yönetim panelinizden gerçekleştirelecek olan, iç seo ayarları ve sayfa içerik kalitesi düzenlemeleri öncelikli olarak uygulanması gereken işlemlerdendir. Sayfa içeriklerinizin seo uyumlu olarak yeniden hazırlanması gerekebilir.

Site Dışı Seo (off page) Hizmetleri

İnternet sitenizin dış bağlantılar ve çeşitli dijital pazarlama uygulamalarıyla desteklenerek gerçekleştririlen dış seo çalışmaları;

 • Backlink seo
 • Tanıtım Yazısı
 • İnternet Reklamları
 • Sosyal medya yönetimi
 • Yerel seo uygulamaları
 • dijital pazarlama uygulamaları
 • rakip analizi
 • zararlı bağlantıların temizlenmesi
 • google cezaları

İnternet sitenize backlink ve tanıtım yazısı yoluyla oluşturulan, referans link bağlantıları yoğun olarak tercih edilmektedir. Bu referansları sağlayan sitelerin kaliteside seo açısından önemlidir. Google ve facebook reklamları gibi ücretli reklam kampanyaları, sosyal medya bağlantılarıda dış seo’da uygulanmaktadır. Web sitenize rakip olan sitelerin detaylı analizleri, sitenize gelen zararlı dış bağlantıların belirlenmesi ve temizlenmesi, google tarafından web sitenize uygulanan cezalar varsa tesbit edilirek gerekli düzeltmelerin sağlanması uygulanmalıdır.

Seo Uzmanı

Seo çalışmalarında ezbere yöntemler veya yanlış işlemler uygulanması sonucunda, web siteniz için herhangi bir gelişim sağlanamaz veya daha çok zarara uğrayabilir. Bu yüzden ihtiyacınız olan seo konularında, seo ajansları, profesyonel seo uzmanları veya seo danışmanlarından gerekli desteği isteyiniz.

İnternet sitenizin faydalı şekilde gelişmesi için, web sitenize seo hizmetleri almanızı öneriyoruz. Arama motorlarında yükselmek için ideal ve her alanda orantılı bir çalışma yapılması gerekmektedir.

Seo neden önemlidir?

Web sitenizin doğru şekilde yapılandırılması, google gibi arama motorlarındaki sıralamasını yükseltir. Organik ziyaretci trafiği almasını sağlar. Kullanıcıların web sitenizi daha kolay bulmasını ve etkili şekilde kullanamasını sağlar. Seonun sağladığı olumlu etkileşimler neticesinde, sizde hedeflerinize daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

seo-04

Seo ajansları veya seo uzmanlarıyla çalışmak size zaman kazandıracağı gibi, toplam seo bütçenizide en ideal şekilde kullanmanıza olanak verecektir. Profesyonel seo hizmetleri size şu faydaları sağlar;

 • Güncel verilerle analiz
 • Doğru seo stratejisi
 • Faydalı etkileşimler
 • Hedeflere hızlı ulaşma

WordPress Seo Ayarları

WordPress siteleri, seo ayarlarının uygulanması ve geliştirilmesi konusunda diğer sitelere göre bir adım daha öndedir. WordPress’in sunduğu Profesyonel seo eklentileri sayesinde hızlı bir gelişim sağlanabilir. Seo konusunda detaylı çalışmalar uygulamak istiyorsanız, web sitenizi wordpress içerik yönetim sistemi kullanarak oluşturmanızı öneririz.

Seo Fiyatları

Web sitenizin seo çalışması türüne göre bir fiyat belirlenmesi gerektiği için, seo fiyat teklifi istemeniz en iyi yoldur. İnternetde seo ajansları tarafından sunulan seo paketleri bulunmaktadır. Bu paket içerikleri her firma için değişiklik gösterdiği için ücretlendirmelerde farklı olabiliyor. Çözüm ortaklarımızla sağladığımız seo hizmetleri için, seo fiyatları sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

1dizayn freelance web hizmetleri olarak, site içi seo ayarlarınızı ve dijital pazarlama uygulamalarını gerçekleştirebilir. Site dışı seo projeleriniz için destek sağlayabiliriz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 oy, 5,00 / 5)
Loading...
Benzer Konular

“Seo Hizmetleri” için 2 cevap

  • öncelikle web sitenizin incelenip bir seo çalışması yapılması daha doğru olacaktır. Detaylı bilgiler için iletişime geçebilirsiniz

Average
5 Based On 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.