Sosyal Medya Yönetimi

Hizmet ve ticaret sektöründe sosyal medya yönetimi uygulamalarıyla web sitelerinizin kitlesini arttırıp olumlu etkileşimler sağlayabilirsiniz. Sosyal medya uygulamaları yüksek kitle kapasitesiyle ve her geçen gün gelişen yeni imkanlarıyla web siteleriniz için doğal ve güçlü bir trafik kaynağı oluşturabilir.

Sosyal Medya Yönetiminin Faydaları

Marka ve ürünlerinizin tanıtımını sağlamak için Popüler sosyal ağlarla web sitenizin bağlantısı oldukça etkilidir. Sosyal ağların çoğu web siteleriyle direk bağlantılı modüller geliştirmekte buda işinizi kolaylaştırmaktadır. ilgili içerik ve ürünleri sosyal ağlarla bağlantılı olarak paylaşmak daha çok kişiye ulaşarak kazancınızın artmasını sağlar. seo açısından da önemli bir yeri olan sosyal ağlar oluşturduğu web trafiği sayesinde arama motorları sıralamasında yükselmenizi kolaylaştırabilir.

sosayl medya yönetimi
sosyal medya yönetimi

facebook sayfaları

İşletmenizin veya özel web sitenizin konusuna uygun bir facebook sayfası oluşturmak web sitenize gelecek dış bağlantılar için en etkili yöntemlerdendir. Facebook sayfanızda web sitenizin önemli içerikerini fotograflarını, kampanya ve duyurularınızı paylaşarak direk bağlantılar oluşturabilirsiniz. facebook pixel reklam sistemiyle bu özel sayfalara reklamlar oluşturabilir, sizin içeriklerinizle ilgili kitlelere ulaşarak daha yüksek ve etkili bir trafik sağlayabilirsiniz.

İnstagram işletme hesabı

En yoğun resim ve video paylaşım ağı olan instagram geniş kullanıcı kapasitesiyle dikkat çekiyor. Facebookla içerik paylaşımı ve reklamlar konusunda bağlantısı olan instagram sosyal medya aktivitelerinizi kolaylaştırmaktadır. İçerikerinizi aynı anda iki platformda yayınlayabilirsiniz, aynı şekilde facebook reklamlarınızı instagram bağlantılı olarak yayınlayabilirsiniz. Küçük çaplı ticaret ve özel hizmetler için sadece instagramı kullananlarda oldukça fazladır buda bize sosyal ağların etkisini gösteriyor.

sosyal medya yönetimi
sosyal ağ yönetimi

Youtube kanalı

En büyük video paylaşım ağı olan youtube internet siteniz için etkili bir kaynak oluşturabilir. Youtube kanalınıza eklediğiniz videoları web sitenize bağlantı vererek yüksek bir kullanıcı kitlesine ulaşabilirsiniz. web site içeriklerinizde video yoğunluğu fazlaysa en güzel yöntem internet siteniz adına bir youtube kanalı açmaktır. yüklediğiniz videoları web sitenize çekmek, limitli hosting alanı kullananlar içinde çok büyük bir tasarruf sağlar. Youtube videolarınızın izlenimi yüksekse ayrıca google reklamlarını bu videolarda yayınlatıp ekstra gelirde elde edebilirsiniz.

Linkedin

İş dünyasının en iyi sosyal ağı linkedin’le web sitenizin bağlantısını sağlamak işinizle alakalı insanları web sitenize yönlendirmek için farklı bir yoldur. Personel ve işletme faliyetleri konularında geniş bir etkiye sahip olan linkedin firmanıza fayda sağlayacaktır. Kendi içerisindeki paylaşım duvarıyla güncel içerik paylaşımlarınızı web sitenize yönlendirerek ilgili kullanıcılara bir alternatif oluşturabilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi

Web sitenize en uygun sosyal ağları seçerek bu alanlarda içerikler oluşturmak işinizi tanıtmak ve kazancınızı arttırmak için en güzel yoldur. İşletmenize özel sosyal ağ hesaplarının oluşturulması, içerik ve reklam yönetimi hizmetiyle size destek verebilirim.

Sosyal medya yönetimi teklif formu


isim ve soyisim giriniz
e-posta adresinizi giriniz
iletişim numaranızı giriniz
web site adresinizi giriniz
hizmet türünü seçiniz
almak istediğiniz hizmet detayını yazınız

Güncel : 14 Şubat 2021

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlayın)
Loading...

Yorumlar kapatılmış.