Sublime WordPress Teması

Her türlü Kurumsal, Pazarlama, Saas, Uygulama, Stüdyo, Portföy ve diğer web sitelerine uygun, Ultra Duyarlı ve Retinaya Hazır Sublime WordPress Temasıdır. Tema, özelleştirme seçenekleri ve ayarlarla doludur, neredeyse her şeyi değiştirebilirsiniz. Temayı son derece esnek ve güçlü kılmak için birçok tasarım düzeni ve deseni ekledik.

Sublime Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması

Sublime, içinde 9’dan fazla benzersiz demoyla birlikte gelir. Her demo kendine özgü bir düzene, kaydırıcıya ve öğelere sahiptir, böylece her türlü web sitesini çok hızlı bir şekilde oluşturabileceksiniz. Tema ayrıca Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucu ve içinde 70’ten fazla benzersiz özel öğeyle birlikte gelir. Tek Tıklamayla Demo Yükleyici, tüm demo verilerini saniyeler içinde yüklemenize olanak tanır. Ayrıca blog, portföy, galeri, mağaza ve farklı iç sayfalar için farklı düzenler de bulabilirsiniz. Sublime WordPress Teması ile birkaç dakika içinde web siteleri oluşturmaya başlayın.

Sublime WordPress Teması

Sublime WordPress Teması Demo

Temanın Temel Özellikleri:
✔️ İçeride 9+ Benzersiz Demo
Sizler için birçok demo ve iç sayfa tasarladık. Yani bunlardan birini kullanabilir ve işleri çok daha kolay hazırlayabilirsiniz. İsterseniz sıfırdan da başlayabilirsiniz.

✔️ 70’den fazla Özel Öğeye sahip Elementor Sayfa Oluşturucu (ÜCRETSİZ)
Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucusu Elementor ile sayfa oluşturmak gerçekten çok kolaydır. Süper esnektir ve kullanımı kolaydır. Ayrıca özellikle bu tema tasarımı ve ihtiyaçları için 70’ten fazla Özel Öğe oluşturduk.

✔️ Revolution Slider Eklentisi Dahildir (ÜCRETSİZ)
Sliders olmadan modern bir web sitesi düşünemiyoruz. Tema, ultra güçlü kaydırıcı oluşturma eklentisi olan Revolution Slider Eklentisi ile birlikte gelir. Eklenti Ücretsiz temayla birlikte gelir. Tema ayrıca sizin için bir başlangıç noktası olarak farklı türde kaydırıcılar içerir.

✔️ Tek Tıkla Demo Kurulumu
Sublime ile demo kurulumu çok kolaydır; tüm ana sayfalar, iç sayfalar, blog gönderileri, ürünler, nedenler, galeriler ve diğerleri dahil olmak üzere tek tıklamayla tam demo içe aktarılacaktır.

✔️ WooCommerce Entegre
Çevrimiçi mağaza modern web’in çok önemli bir parçasıdır. Ve tabii ki tema, tam WooCommerce entegrasyonu ve özel mağaza tasarımıyla birlikte geliyor. Mağazanızı kolay ve hızlı bir şekilde oluşturun ve Sublime ile çevrimiçi para kazanmaya başlayın. Mağaza düzenlerini görmek için tema demosunu kontrol edin.

✔️ Güçlü Canlı Tema Seçenekleri Paneli
Tema çok sezgisel ve kullanımı kolay bir seçenek paneli içerir. Sublime seçenek panelinin en önemli özelliği, WordPress yerel kişiselleştiriciye dayalı olarak oluşturulmuş olması ve gerçek zamanlı modda çalışıyor olmasıdır. Böylece yaptığınız her değişikliği opsiyon panelinde canlı olarak görebilir ve çok daha etkili bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

✔️ Tamamen Çeviriye Hazır
Temadaki tüm metinler ve öğeler çeviriye hazır olduğundan temayı ihtiyacınız olan herhangi bir dilde kullanabilirsiniz. Ön uç ve arka uç olmak üzere görebildiğiniz her şeyi çevirebilirsiniz.

✔️ Çok dilli WPML ve Polylang eklentileri uyumlu
Tema, en popüler premium çok dilli eklentilerle tamamen uyumludur: WPML ve Polylang. Böylece tema için birden fazla dile sahip olabilir ve web sitenizdeki diller arasında geçiş yapabilirsiniz.

✔️ Tek Sayfa ve Çoklu Sayfa seçenekleri
Tema, tek sayfa düzenine sahip olma ve tek sayfadaki bölümler arasında başlık menüsünden gezinme seçeneğiyle birlikte gelir. Temayı birden fazla sayfa modunda veya tek sayfa modunda kullanın, hepsi mümkündür.

✔️ Çoklu Başlık Stilleri
Tema, birden fazla başlık stiliyle birlikte gelir ve her stil, bu başlık stilini özelleştirmek için birçok seçeneğe sahiptir. Başlıktaki hemen hemen her şeyi değiştirebilirsiniz: renkler, yazı tipleri, arka planlar, simgeler, düğmeler ve çok daha fazlası. Başlıkların içinde ayrıca yapışkan menü, mega menü seçenekleri bulunur.

✔️ Mailchimp Abonelik Formu Entegre
Abone olma formu modern web siteleri için çok önemlidir, bültenlere abone olmak için e-posta toplamanıza olanak tanır. Mailchimp abone formunu temaya entegre ediyoruz, böylece bu güçlü entegrasyonu web sitenizde kolayca kullanabilirsiniz.

✔️ İletişim Formu 7 Eklenti Entegrasyonu
Tema, Contact from 7 eklenti tam entegrasyonuyla birlikte gelir ve her türlü formdan kendi stiline sahiptir. Basit iletişim formlarından başlayıp, içerisinde birçok alan bulunan zor formları tamamlayarak her türlü formu dakikalar içinde oluşturabilirsiniz. Sublime temasıyla müşterilerinizle iletişime geçin.

✔️Sosyal Medya Entegrasyonu
Modern bir web sitesini sosyal medya entegrasyonu olmadan hayal edemiyoruz. Sublime, sosyal medyayı entegre etmeye izin veren farklı türde öğelere ve widget’lara sahiptir. Widget örnekleri şunlardır: Instagram fotoğrafları widget’ı, Son tweet’ler widget’ı, Facebook benzeri widget’ı, Titreme fotoğrafları widget’ı, Sosyal bağlantılar öğesi ve diğerleri.

✔️ Güçlü Özel Gönderi Türleri
Tema, standart WordPress yazı türleriyle birlikte gelir; ayrıca Portföy ve Galeriler gibi farklı özel yazı türlerini de ekledik. Her gönderi türünün kendi özelleştirme seçenekleri vardır ve hepsi çok sezgisel ve esnektir.

Bu öğe 04 Aralık 2023 23:59 AEDT +11:00 tarihine kadar ücretsiz olarak mevcuttur!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, 4,00 / 5)
Loading...
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir