web hizmetleri satış temsilcisi

1Dizayn Freelancer web hizmetleri satış temsilcisi ekibine Katılın!

Bizimle bireysel web hizmetleri satış temsilcisi olarak çalışmak için; aşağıdaki başvuru formuyla web paketlerimiz için müşteri referansı oluşturup kazanmaya başlayabilirsiniz.

web hizmetleri satış temsilcisi

WordPress web paketleri için her olumlu satış işleminizde primleriniz formda göndereceğiniz hesaba iletilecetir. Dilediğiniz sayıda referans oluşturarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Katılım şartları :

a- Referans olduğunuz müşteri temsilciliğinizi teyit etmesi gerekmektedir. web hizmetleri başladığı andan itibaren hizmet iptali ve geri ödeme yapılamaz.

b- Müşteri tarafından hizmet paket ödemesi yapıldığı zaman kazancınız aynı gün içerisinde size iletilecektir.

c- Müşterilere web paket özellikleri doğru şekilde iletilmeli hizmet süreçleri ve şartlar uygun şekilde anlatılmalıdır. Temsilciler hizmet ve paket kapsamlarına ek olarak şahsi teminatlar ve özellikler ekleyemez.

d– wordpress paketlerindeki her satışınızdan %10 kazanırsınız. Diğer web hizmetlerinde aynı oranlar geçerli olacaktır.

e- her paket alımında sadece tek kampanya kullanılabilir, kampanyalar birleştirilemez. Kampanyaya dilediğiniz sayıda katılabilirsiniz.

f- Kampayamıza katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Kampanyalarımızda yapılabilecek değişikliklerden aktif olarak kampanyaya katılan müşterilerimiz veya temsilcileri etkilenmez.


web hizmetleri satış temsilcisi başvuru formu

e-posta adresiniz
iletişim numaranız
Prim Ödemesi yapılacak banka adı
prim ödemesi yapılacak banka iban numarası
şehir
şuan yaptığınız iş
ek bilgiler
1dizayn web hizmetleri satış temsilcisi şartlarını onaylayın

Başvurunuz onaylandıkdan sonra Hizmet detayları ve satış işlem süreçleri konularında bilgi vermek için sizinle telefon veya mail yoluyla iletişime geçilecektir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlayın)
Loading...