Web Sitesi Kurma

Site kur uygulamalarıyla hazır web sitesi kurma olanağına sahip olabileceğiniz gibi, gelişmiş yazılımlarla profesyonel internet sitesi oluşturabilirsiniz. Önemli olan web sitenizi hangi amaçla kullancaksınız; bireseysel olarak içerik paylaşımı veya kurumsal olarak iş yönetimi yada internet üzerinden alışveriş gibi çeşitli konularda hizmet sağlamak için site kurma tercihleri değiştmektedir.

Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Günümüzde geniş imkanlara sahip olan seçeneklerin çokluğu web site kurma konusunda kullanıcılara kolaylıklar sağlamaktadır. Basit ve fazla detay içermeyen bir siteye sahip olmak için sadece bir mail hesabınız olması yeterlidir. Profesyonel ve kurumsal web siteleri için, web hosting ve alan adı servisleri almanız gerekmektedir. E-ticaret siteleri içinde daha fazla belge (şirket bilgileri, vergi numarası vb..) gerekebilmektedir. Size web site çeşitleri ve kurulumu konularında bilgiler aktaracağız.

kurumsal web sitesi kurma

Kendinize en uygun web site kurulum yöntemini belirlemeniz için, ilk olarak hedefiniz konusunda bir plan oluşturmak ve o yönde ilerlemek daha mantıklı olacaktır. Kullanım amaçlarınıza yeterli gelmeyen bir tercih yapmanız, ileride sitenizi en baştan tekrar kurmanızı gerektirebilir. Zaman ve ekstra maliyetlere sebeb olan bu durum size her yönden zarar verecektir. web site kurma seçenekleri hakkında bilgiler aktaracağız. detaylı destek almak için bizimle iletişime de geçebilirsiniz.

Profesyonel Web Sitesi Kurma

Firmalar ve özel projeleri olan bireysel kullanıcılar için en iyi yöntem Profesyonel web sitesi kurmak olacaktır. kaliteli Hosting ve özel alandı (domain) servisleri kullanmak web siteleri için oldukça önemlidir. İşinize uygun özellikleri kullanıcılara yansıtmak için, güncel ve gelişmiş web yazılımlarıyla çalışmak en iyi tercihtir. Bu durum size ve web site ziyaretcilerinize kolaylık sağlıyacaktır. Aynı zamanda işinizi kolay yönetme ve istediğiniz özelliklere hızlı ulaşmanız size avantaj oluşturacaktır.

İnternet siteleri için çok önemli olan teknik olarak seo uyumluluğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Seo çalışmalarınız için teknik ve site içi seo ayarlarınızda en iyi puanı almak için, Profesyonel web tasarımı seçmelisiniz. Arama motorları tarafından bu siteler olumlu olarak değerlendirilecektir.

Kurumsal Web Tasarım

İşletmeler hizmet ve ürünlerini internet sitesinde yayınlamak ve kullanıcılarla iletişim sağlamayı kolaylaştırmak amacıyla profesyonel web tasarım hizmetlerini tercih etmektedir. Mobil uyumlu (responsive) tasarımlar işletmelerin istediği özelliklere karşılık veren modül ve eklentilerle gelişmiş seçenekler sunmaktadır. Ayrıca güncelleme desteği olan profesyonel temalar tercih etmek ve işinize uygun bir web tasarımı seçmek sizi daha iyi yansıtacaktır.

Kurumsal kimlik, hizmetler, ekibimiz, fiyat tabloları ve gelişmiş iletişim formlarını gibi önemli özellikleri hazır şekilde sunan bu tasarımlar, firmaların ihtiyaçlarına özel olarak çözümler sunar. Web siteniz için Kaliteli bir web tasarımı kullanmak, her yönden getirisi olan bir seçenektir.

WordPress Web Sitesi Kurma

Profesyonel web sitesi kurma

Hazır içerik yönetim sistemi olan wordpress, günümüzde dünya çapında en çok tercih edilen web siteleri arasındadır. En iyi hazır web sitesi olarak wordpress; geniş tema ve eklenti seçenekleri sağlar. Kullanımı ve ek özelliklerin büyük bir kısmı ücretsiz olan bu yazılım, gerek kurumsal firmalar gerekse özel kişiler tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Her iş sektörüne ve özel projelere uygun yapısıyla ön planda olan wordpress web sitesi kurma özellikerini detaylı olarak incelemenizi öneriyoruz.

Özel kişisel bloglar, esnaflar, kurumsal şirketler ve e-ticaret siteleri için uygun olan worpdress sistemleri, sürekli olarak güncel tutulan bir yazılımdır. Seo uyumlu olması ve bu yönde çeşitli eklentilerle desteklenen wordpress size zaman ve kolaylık sağlar. Ayrıca açık kaynak kodlu olmasıylada size web yazılımınızda değişikler yapabilme ve geliştirme imkanları sunmaktadır.

Google Web Sitesi Kurma

Google tarafından sağlanan ücretsiz web site kurma servisi olan google sites kullanarak kendinize bir web sayfası oluşturabilirsiniz. Kullanımı gayet kolay ve hazır editörle kısa sürede oluşturulabilen bu siteler google tarafından desteklenmektedir.

google sitesi kurma
google sitesi kurma

Google blogger siteleri; ikinci seçenek olarak kendinize özel bir blog sitesi oluşturmak için en iyi alternatif sitelerden birisidir. Ücretsiz ve pratik bir yöntem olarak blogger tercih edilebilir. Tema seçenekleri yeterli seviyede olan bu sistemle site-adı.blogspot.com uzantısıyla bir alan adına sahip olursunuz. Tamamen ücretsiz ve sınırsız kullanımla, günlük blog yazılarınızı yayınalamaya başlayabilirsiniz.

Hazır Web Sitesi Kurma

İnternette firmalar için; hazır tasarım, hızlı kurulum ve kolay kullanım imkanı sağlayan web ajansları mevcuttur. Müşteri desteği sağlayan bu sistemleride alternatif olarak tercih edebilirsiniz. Web site ajansları size hazır kurulumla web siteleri sağlamaktadır. Sayfa içeriklerinizi ekleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hazır site paket özellikleri size yeterli geliyorsa ve ileride web siteniz için detaylı planlarınız yoksa bu yöntemi seçebilirsiniz. Ayrıca yeterli seviyede özellikleri içeren hazır e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız. Yine web tasarım firmaları aracılığıyla bu hizmetide temin edebilirsiniz.

Ücretsiz Web Sitesi Kurma

İnternet üzerinde ücretsiz web sitesi kurma olanağı sağlayan firmalar ve hazır yazılımlarla kendinize bir site oluşturabilirsiniz. Bu sistemler size kapmsamlı seçenekler sunamayacaktır ve sınırılı özellikler dışında kullanabilmeniz için yine sizden ücret talep edilecektir. Bu sistemleri önermiyoruz fakat kendinizi geliştirmek için veya size yeterli geliyorsa yinede kullanabilirsiniz.

İnternet Sitesi Kurma Hizmeti

İnternet sitesi kurma ve özel web sitesi yapımı için; web tasarım firmaları veya özel hizmet sağlayan, konusunda uzman kişilerden web sitesi kurulum desteği alabilirsiniz.

web sitesi kurma

İnternet sitenizi kurma konusunda, bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiler alabilirsiniz. Sizin için en ideal web sitesi kurma yöntemini belirleyebilir veya sizin adınıza bu işlemleri gerçekleştirebiliriz. Çözüm ortalarımızın desteğiyle freelance olarak profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Ek web hizmetlerimiz; Site içi seo hizmeti, Sitedışı seo danışmanlığı, google reklam yönetimi, google benim işletmem (haritalar) yönetimi, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları, grafik tasarım ve tanıtım filmi hazırlama konularında web siteniz için destek veriyoruz.

Web sitesi kurma fiyatları

Site kurma fiyatları birçok firma tarafından değişik özelliklerle sunulduğu için ücretlendirmelerde farklılıklar oluşabilmektedir. 500 – 1500 tl arasında değişen ortalama fiyatlarla bir web sitesine sahip olabilirsiniz. En uygun fiyatı öğrenmek içinde, web sitesi yapan firmalara internet site projenizi anlatarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

1dizayn freelance web hizmetleri tarafından sağlanan servisleri ve ücretlendirme listesini içeren, web sitesi kurma fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım Firmaları

Profesyonel web tasarım firmalarıyla çalışarak istediğiniz internet sitesinin oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Sizin adınıza işlemleri gerçekleştirecek olan bu şirketler, web sitenizi istediğiniz özelliklerde kurarak size hazır olarak teslim edecektir. Tamamen kendize ait olan bir web tasarımı istiyorsanız yine bu şirketlerden talep edebilirsiniz.

Mevcut seçeneker size yeterli gelmiyorsa, özel web tasarımı edinmek oldukça avantajlıdır. Antalya ve Türkiye genelinde internet üzerinden faliyet gösteren özel ve kurumsal web ajansları bulunmaktadır. Bu şirket veya kişilerle görüşüp, kendinize uygun web sitesini kurmak için, en iyi seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Kurulum sonrası müşteri desteği olan ve ek web servisleri sunan firmaları seçmenizi öneriyoruz. Firmaların altyapı yazılımları ve hizmet kalitesi web hizmetleri için önemlidir. Referanslarını incelemeniz ve web projenizi detaylı şekilde anlatarak size en uygun tercihleri belirlemeniz ideal seçim olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 oy, 4,94 / 5)
Loading...
Benzer Konular

“Web Sitesi Kurma” için 6 cevap

    • İşyerinizin google haritalarda görünmesi için google benim işletmem servislerini kullanmanız gerekmektedir. Google my business web sitenizi internet sitenizle bağlantılı olarak kullanabilirsiniz.

    • İşyerleri için kurumsal firma site özelliklerini destekleyen Profesyonel php ve wordpress web siteleri yoğun olarak tercih edilmektedir. Web sitenizden online alışveriş yapmak içinde aynı özelliklerde değişik seçenekler mevcuttur.

    • WordPress içerik yönetim sistemi kullanımı ücretsizdir ve açık kaynak kodlu olarak gelişime açıktır. Bazı profesyonel tema ve eklentiler ücretli olarak sunulmaktadır. İsteğinize bağlı olarak bedava ve ücretli sürümleri seçebilirsiniz.

Average
5 Based On 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir