Web Sitesi Kurulum Hizmeti

WordPress web sitesi yapımı ve web sitesi yönetimi konularında freelance olarak destek sağlıyoruz. Yeni kurumsal wordpress web sitesi kurulum hizmeti veya hazırda varolan web siteniz için içerik editörlüğü desteğiyle internet sitenizin gelişimini sağlayabilirsiniz. 1dizayn web hizmetleri internet sitenizin ihtiyacı olan her konuda destek olacaktır.

web site kurma hizmetleri

web site yönetimi : internet platformunda web sitenizin kurulumu içeriklerin eklenmesi, sitenizin web ayarlarının düzenlenmesini ve uzun süreli olarak çalışmaları kapsamaktadır. Tam kontrolle daimi olarak web sitenizin yönetilmesi hizmeti alabilirsiniz.

içerik editörüğü : web sitelerine yazı fotograf ürün makale vb.. kaynak ekleme işlemlerini gerçekleştirir.

webmaster hizmeti : tema ayarları, cpanel ve veritabanı yönetimi gibi site ön ve arka yüzündeki tüm işlemlerde tam kontrol sağlar.

web sitesi kurulum hizmeti
web sitesi kurulum hizmeti

web sitesi nasıl kurulur?

İnternet sitesi nasıl kurulur ? sorusuna net ve faydalı bilgilerle web site kurmak isteyenler için yardımcı olmak istiyoruz. Oluşturmak istediğiniz web sitesi türü ne olursa olsun öncelikle aşağıdaki ortak altyapı özellikleri sağlanmalıdır.

1-Hosting hizmeti

web sitesi kurlumu için öncelikle sitenizin internet ortamında barındırılmasını sağlayan hosting paketi alınmalıdır. Hosting kısaca web ortamında serverler üzerinde sürekli olarak çalışan ve website içeriklerinizin kayıtlı olduğu sistemlerdir. hızlı ve ekonomik web hosting paketi almak için size destek hizmeti sağlayabiliriz

2-Alan Adı seçimi

Alan Adı (domain) internette sitenize bağlanmanız için kullanılacak olan özel isimdir. kişisel ve firma isimleri ile başlayan ve artık günümüzde Türkçe karekterli isimlerde alınabilen com,net,com.tr vs.. uzantılarıyla biten sitenize tanımlı özel adres adlarıdır. uygun fiyatlarla domain alan adı almanız için size yardımcı olabiliriz

3-Web Site Teması

website temaları içeriklerin site önyüzünde yayınlanması ve site kontrol panelinde içeriklerin yönetilmesi için gereklidir. görsel olarak ihtiyaçlara göre çok çeşitli seçenekleri bulunan temalar günümüzde yaygın kullanılan yazılım kaynak türüne göre php alt yapısındaki temalar tercih edilmektedir.

4-içerikler

Websitenizin konusuyla alakalı makale, resim ve video gibi içerikler oluşturulmalıdır.

web sitesi kurulum işlemleri

web sitesi kurulumu için gerekli altyapı ve içerikler hazırlandıkdan sonra bir gmail hesabı oluşturulmalıdır. Website yöneticileri site kurulum işlemlerini tamamlayıp, website ayarlarının düzenlemesi ve içerik kayıtlarının eklenerek kontrolünün yapılması gibi işlemleriyle genel kurulumu tamamlar. Web sitenizin arama motorları kayıtları yapılır, web site hız ve seo analiz raporu alınır.

web sitesi kurma hizmeti
web sitesi kurma hizmeti

talepler doğrultusunda seo çalışmaları, internet reklamları ve sosyal medya sayfalarının hazırlanması gibi çalışmalarla web sitesi geliştirme işlemleri uygulanır.

WordPress Site Kurulum Hizmeti

İnternet sitenizi dünyada en çok tercih edilen worpdress içerik yönetim sistemiyle oluşturuyoruz. WordPress sisteminin sağladığı eklenti ve geniş tema seçenekleriyle istediğiniz türde web sitesi yapmak mümkündür. WordPress ücretsiz kullanım avantajıyla ve sürekli olarak güncel tutulması web sitenizin altyapı gücünü arttırmaktadır.

Ücretsiz ve pro wordpress eklentileriyle profesyonel bir web sitesine sahip olmak mümkündür. Kurumsal web siteleri ve e-ticaret web sistemleri içinde destek veren wordpress altyapısı oldukça cazip bir seçenektir.

wordpress kurulum hizmeti
wordpress kurulum hizmeti

WordPress editörü içerik yönetimi için size kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Web sitenizin site içi seo ayarları içinde güçlü pluginler bulunmaktadır. Php yazılım sistemiyle çalışan worpdress güvenlik açısından daima güncel tutulması ekstra avantaj sağlar.

Antalya web sitesi kurma hizmeti

Yeni web sitesi kurulum hizmeti veya mevcut internet sitenizin düzenlenmesi için bölgesel olarak Antalya web hizmetleri ve online olarak Türkiye genelindeki web sitesi yapımı ihtiyaçlarınıza çözümler üretebiliriz.

E-Ticaret web sitesi projeleriniz içinde destek sağlanmaktadır. Gelişmiş tam profesyonel e-ticaret sistemleri iş ortaklarımız tarafından sağlanmaktadır.

WordPress e-ticaret sistemleri kullanmak isterseniz kurulum ve yönetim hizmetleride tarafımızdan özel olarak uygulanmaktadır.

web sitesi kurma maliyetleri

web sitesi kurulum maliyetleri seçeceğiniz özelliklere ve kullanacağınız sistemlere göre değişiklik gösterebilmektedir. standart web sitesi fiyatları günümüz piyasasında herşey dahil olarak 500 tl ve 2000 tl arasındadır.

e-ticaret web sitesi kurmak isterseniz bu ücretler 2000 tl ile 8000 tl arasında değişmektedir. Proje kampsamınızı belirterek size en uygun fiyatı öğrenmek için teklif isteyiniz.

web sitesi yönetim hizmeti

İnternet sitenizin yönetimi ve içerik editörlüğü konusunda bizden sürekli olarak destek hizmeti alabilirsiniz. Web sitenizin gelişimi için ihtiyaç duyulan ek servislerimizlede sitenize güçlenmesini sağlıyoruz.

web sitesi yönetim hizmeti

Site içi seo ayarlarının düzenlenmesi google reklamaları oluşturma google benim işletmem kurulum ve yönetimi ve iş ortaklarımızla site dışı seo hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Web sitesi kurulum hizmeti süreçleri

İnternet sitenizin kurulumu için freelance hizmet aldığınız zaman sizinle görüşme sağlanıp web sitenizin özellikleri ve içeriklerinin nasıl olacağı ve izlenecek yol haritası belirlenir.

Gerekli içerikler ve hizmet ödemesi gerçekleştikden sonra site sahibi kullanıcı adına hesaplar oluşturulur. Alan adı ve Hosting hizmeti başlatılır, profesyonel internet teması kullanılacaksa lisanslama işlemleri gerçekleştirilir. Web sunucularına internet sitenizin kurulum işlemi yapılıp istenilen içerikler yüklenir.

Ek servisler talep edilmişse uygulanır. Web sitenizin kontrolleri sağlandıkdan sonra sorunsuz sekilde site sahibine teslim edilmektedir. WordPress web site paketlerinde hizmet sonrası 30 – 90 gün arası ücretsiz destek hizmetimiz devam eder.

web sitesi Kurulum paketi dahilindeki hizmetler garantilidir. Ekstra hizmetler istenirse ücretli olarak gerçekleştirilir. Yıllık olarak ek ücret talebimiz yoktur, sadece web hosting ve domain ücretlerini sunucu servisi sağlayan firmaya zamanında yatırdığınız sürece web sitenizi kullanmaya devam edersiniz.


Sıkça Sorulan Sorular
 1. Hazır web sitesi nasıl kurulur?

  Web sitesi kurulumu için yeterli bilgi ve vaktiniz yoksa; servis sağlayıcılarından hazır web site paketleri alabilir veya web sitesi kurulum hizmeti sağlayan web uzmanlarından özel hizmet alabilirsiniz. Böylece profesyonel web yöneticileri tarafından internet sitenizin kurulum işlemleri tamamlanır ve web siteniz kullanıma hazır şekilde teslim edilir.

 2. Web sitesi ne kadar sürede kurulur?

  İnternet sitenizin tam kurulumu 1 – 3 gün içinde gerçekleşebilir, fakat istediğiniz özelliklere ve sayfa sayısına göre web sitenizin tamamlanma süresinde değişiklikler olabilir.

 3. Web sitesi kurulum hizmeti sonrası destek sağlanıyor mu?

  Kurulum sonrası hizmet desteği sürmektedir. Seçeceğiniz web sitesi paketlerine göre hizmet teslimatı sonrasında 30 – 90 gün arası ücretsiz destek alabilirsiniz.

 4. Web sitesi kurulumuna ne kadar ücret öderim?

  Web sitesi fiyatları seçeceğiniz özelliklere göre değişiklik göstermektedir. İlk kurulum sonrasında yıllık olarak sadece Hosting ve alan adı ücretlerini ödeyerek web sitenizi dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.


Web site kurulum ve yönetimi teklif formu


isim ve soyisim giriniz
e-posta adresinizi giriniz
iletişim numaranızı giriniz
web site adresinizi giriniz
hizmet türünü seçiniz
almak istediğiniz hizmet detayını yazınız

Güncel : 15 Mayıs 2021

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 oy, 4,63 / 5)
Loading...

“Web Sitesi Kurulum Hizmeti” için 6 cevap

 1. Hizmette sınır tanımayan değerli arkadaşım verdiği hizmetlerden ötürü çok teşekkür ediyoruz tüm yakın çevremize sizleri öneriyoruz her konuda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz web tasarımı bir harika müşterilerimiz dahi farkı açıkça ortada buluyor

 2. Web sitemizin içeriği yeni istediğimiz şekilde düzenlemeye yardımcı oldu. teşekkür ediyoruz Hayırlı işler diliyorum

 3. birçok firmadan web tasarım hizmeti aldık ve her aldığımız hizmetten sıkıntı yaşadık ta ki bu ve tasarımcı arkadaşı bulana kadar web sitemizin gerekleri hakkında mükemmel bir şekilde bilgi aktardı teşekkür ediyoruz

Average
5 Based On 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.