Web sitesi kurulumu

Web sitesi kurulumu ve web sitesi sahibi olmanın faydaları nedir? Günümüzde, bir şirketin web sitesine sahip olması, bir mağaza, ofis veya telefon numarasına sahip olması kadar önemlidir. işletmeniz için bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, profesyonel bir web sitesi tasarımına sahip olmak çok önemlidir.

Profesyoneller tarafından tasarlanan kaliteli bir web tasarımının markanızı güçlendirmenize ve işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olduğunu sizler için 1dizayn.com olarak anlatıyoruz. Kaliteli web tasarımı, yapabileceğiniz en değerli yatırımlardan biridir.

Web sitesi kurmanın avantajları

Profesyonel bir web sitesi tasarımına sahip olmanın en önemli 10 avantajı şunlardır:

1. Daha İyi Bir İlk İzlenim Sağlar

Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak, sitenizin ziyaretçilere iyi bir ilk izlenim vermesini sağlar.

2. Rakiplere ayak uydurmaya yardımcı olur

Rakiplere ayak uydurmak için, profesyonel bir web sitesi tasarımı ile elde edilebilecek en son tasarım trendleriyle donatılmış bir web sitesine ihtiyacınız var.

3. Geliri Artırır

Profesyonel, iyi tasarlanmış bir web sitesi ziyaretçileri çekecek ve sonuç olarak gelirin artmasına yardımcı olacaktır. 1dizayn.com olarak sizin gelirinizi arttırmada profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

web-sitesi-kurulumu-3
web sitesi kurulumu

4. Arama Sıralamalarını İyileştirir

Güncel olmayan bir web sitesi yalnızca arama sıralaması performansını engelleyecektir, bu nedenle profesyonel bir web sitesi tasarımına sahip olmak en iyisidir, böylece web sitenizi Google gibi popüler arama motorları arasında sıralamada yükseltebiliriz. İşletmenizi pazarlamak, elbette çok önemlidir SEO, web sitenize trafik çekmenin en iyi yollarından biridir. Google artık, mobil kullanıcılar için arama sonuçlarını iyileştirmek amacıyla, duyarlı web sitelerini, arama motorlarının sonuçlarında daha yüksek görünmeleri için tercih ediyor.

5. Azaltılmış Hemen Çıkma Oranları

Profesyonel bir web sitesi tasarımı, yalnızca ziyaretçileri sitenize çekmekle kalmaz, aynı zamanda işletmenizin neler sunabileceğini keşfederek onları sitenizde tutmaya yardımcı olur.

6. Para Tasarrufu Sağlar

En başından itibaren profesyonel bir web sitesi tasarımına sahip olarak, kötü tasarlanmış amatör bir web sitesini güncellemek zorunda kalmazsınız, bu da paradan tasarruf etmenizi sağlar.

7. Web Sitesi İşlevselliğini Daha Kolay Hale Getirir

Kolay yönetilebilinir bir web sitesi ile kod bilmeden basit ve anlaşılır bir şekilde sitenizin güncellemelerini yapabilir. Yeni ürünler ekleyebilir veya makaleler ekleyerek arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlayabilirsiniz. Biz sizler için en iyi web tasarım hizmeti sunuyoruz. Performansı yüksel profesyonel temaları sizin için araştırıp öneriyoruz.

web sitesi kurmak
web sitesi kurmak

8. Tutarlı Marka Kimliği Oluşturur

Tutarlı bir Marka kimliği oluşturmak, ticari itibar ve güvenilirlik oluşturmak için gereklidir ve profesyonel bir web sitesine sahip olmak, markanızın hikayesini daha etkili bir şekilde iletmenize yardımcı olur.

9. Markanızın kimliğini büyütmenize ve tutarlı ve güçlü kalmasına yardımcı olur

Yüksek kaliteli, somut, tutarlı web tasarımı, markanızın kimliğini güçlendirmeye ve güçlü tutmaya yardımcı olur. En küçük değişiklikler bile web sitenizin nasıl algılandığına dair olumlu bir fark yaratarak markanızın tutarlı kalmasını ve rakiplerinden kolayca ayırt edilmesini sağlar.

Profesyonel bir web tasarım ajansı bir web sitesi oluşturduğunda, daima büyük resmi göz önünde bulundururlar. Markanız için görsel bir dil oluşturulur web siteniz, logonuz, kartvizitleriniz ve hatta sosyal medya profilleriniz dahil. Her şeyin tutarlı olması gerekiyor; bu, mevcut ve potansiyel müşterilerin hatırlama olasılığının daha yüksek olacağı konusunda daha akılda kalıcı bir izlenim yaratır.

10. İşletmenize ömür boyu müşteri çekin

Şirket kanatlarını açmayı ve büyümeyi arzuladığından sadık müşterilere sahip olmak esastır. Yine de, özellikle girişimci bunu başarmak için zayıf taktikler kullandığında, bu göz korkutucu bir görev olabilir. İşte bu noktada web sitesinin geliştirilmesi ve tasarlanması yardımcı oluyor.

Yenilikçi bir seçenek, onları hediye kuponları ve ödüllerle ödüllendirmektir. Bu kesinlikle onlara hizmetlerinize veya ürünlerinize erişmeleri için daha fazla neden verecektir. Unutmayın, işletme sahibinin hiçbir sadık müşterinin dışarıda kalmamasını sağlaması web sitesi aracılığıyla olur.

web sitesi kurmak

web sitesi kurmak istiyorum diyorsanız ve bu konuda destek almak istiyorsanız; web ajanslarından ve freelance hizmet veren web yöneticilerinden uzman desteği alabilirsiniz.

Dünyada en çok tercih edilen web site yönetim sistemi özelliklerini wordpress web sitesi kurmak konusunu inceleyerek detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

web sitesi kurulum hizmetleri
web sitesi kurulum hizmeti

web sitesi kurulum maliyetleri

web sitesi kurulum maliyetleri seçeceğiniz altyapı sistemlerine, web tasarımına ve web site içerik detaylarına göre farklılıklar göstermektedir.

Web sitesi fiyatları 2021 yılı ortalaması site kapsamına göre 500 – 2500 tl aralığında kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz. İlk kurulum sonrası yıllık maliyetler ise çok düşüktür sadece hosting ve alan adı ücretlerini ödeyerek web sitenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Web sitenizde google sıralamasında yükselme hedefleriniz varsa seo hizmetleri ve reklam kampanyaları için bütçenizi uygun düzeyde arttırmanız gerekmektedir.

web sitesi kurulum hizmeti

1dizayn.com olarak sizlere web dünyasında muazzam çözümler sunuyoruz. wordpress web sitesi kurulum paketlerinde avantajlı web kampanyası imkanlarından faydalanabilirsiniz.

İşletmenizin tanınırlığı için web sitesi yapımı çok önemlidir. İşinize uygun bir tasarım ve sistemler kullanarak harika bir sonuç elde edebilirsiniz. Bir web sitesi sizin 7/24 açık olan dükkanınızdır. Gün boyu açık olan web siteniz size yeni müşteriler kazandıracaktır. Bizimle iletişime geçerek wordpress web sitesi kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Web sitesi nasıl kurulur?

  Web sitesi kurulumu için gerekli olan altyapı bardındırma (Hosting) ve alan adı (Domain) servislerini sağladıkdan sonra sitenize uygun içerik yönetim sistemini (CMS) seçerek internet sitenizi oluşturabilirsiniz. Sıfırdan web sitesi kurulumu için yeterli bilgi ve zamanınız yoksa web ajanslarından profesyonel destek alabilir veya ücretsiz hazır site servislerinden faydalanabilirsiniz.

  websitesi-kurulumu

 2. Web site adresi ve Hosting servisi nasıl alınır?

  Yetkili bir Domain firması seçerek istediğiniz alan adının (siteadı.com) kullanıma uygunluğunu sorgulatabilirsiniz. Web site adresinizi belirledikden sonra, kullanıcı bilgilerinizle mevcut web sağlayıcısı firma sitesine ödeme işlemlerini gerçekleştirip, Domain adresini belirlediğiniz sürelerde kullanma hakkını satın alabilirsiniz. Barındırma Hosting Paketinize alan adınızı yönlendirerek web site adresinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer mevcut bir hosting servisiniz yoksa aynı firmadan kendinize uygun bir hosting paketide satın alabilirsiniz.

 3. Web sitesi kurmak için ne kadar ücret ödemeliyim?

  Kurumsal ve profesyonel bir web sitesi kurulumu için 2021 yılındaki fiyat ortalaması 750 tl – 1500 tl aralığında değişmektedir. web sitesi projenize göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Web ajanslarından fiyat teklifi istemek en uygun maliyeti öğrenmenize yardımcı olacaktır. Web site Kurulumundan sonra ek servisler istemezseniz, yıllık ödeceyeceğiniz sabit miktar sadece hosting ve alan adı ücretleridir.

 4. Sıfırdan site yapımı için neler gereklidir?

  Temel bilgisayar ve web tasarım (html, css, php, javascript..) bilginiz varsa, hosting ve alan adı servislerini temin ettikden sonra web sitenizi kurmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz web site kurucu servislerden de faydalanabilirsiniz.

 5. Web sitesi kurmak için hangi belgeler gereklidir?

  İnternet sitenizi kurmak için güncel kimlik ve adres bilgileriniz ve adınıza kayıtlı bir mail adresiyle, mevcut web hosting firmalarından hesap oluşturmanız yeterlidir. com.tr gibi özel alan adları veya e-ticaret sitelerinin kurulumu için ek belgeler istenmektedir. Yetkili firmalardan bu gerekli belge listesini temin edebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 oy, 5,00 / 5)
Loading...
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir