Yükleniyor..

Web Sitesi Yönetimi

webmaster hizmetleri

web sitesi yönetimi : internet platformunda web sitenizin kurulumu içeriklerin eklenmesi ve sitenizin web ayarlarının düzenlenmesini kapsar;

içerik editörü : web sitelerine yazı fotograf ürün makale vb.. kaynak ekleme işlemlerini gerçekleştirir.

webmaster : tema ayarları, cpanel ve veritabanı yönetimi gibi site ön ve arka yüzündeki tüm işlemlerde tam kontrol sağlar.

wensite-kurulumu
web sitesi yönetimi

web sitesi kurulumu

1-Hosting

web sitesi kurlumu için öncelikle sitenizin internet ortamında barındırılmasını sağlayan hosting paketi alınmalıdır. Hosting kısaca web ortamında serverler üzerinde sürekli olarak çalışan ve website içeriklerinizin kayıtlı olduğu sistemlerdir. hızlı ve ekonomik web hosting paketi almak için size destek hizmeti sağlayabiliriz

2-Alan Adı-domain

Alan Adı internette sitenize bağlanmanız için kullanılacak olan özel isimdir. kişisel ve firma isimleri ile başlayan ve artık günümüzde türkçe karekterli isimlerde alınabilen com,net,com.tr vs.. uzantılarıyla biten sitenize tanımlı özel adres adlarıdır. uygun fiyatlarla domain alan adı almanız için size yardımcı olabiliriz

3-web site Teması

website temaları içeriklerin site önyüzünde yayınlanması ve site kontrol panelinde içeriklerin yönetilmesi için gereklidir. görsel olarak ihtiyaçlara göre çok çeşitli seçenekleri bulunan temalar günümüzde yaygın kullanılan yazılım kaynak türüne göre php alt yapısındaki temalar tercih edilmektedir.

4-içerikler

websitenizin konusuyla alakalı makale, resim ve video gibi içerikler oluşturulmalıdır.

website-yönetim
web sitesi kurulumu

web sitesi kurulum işlemi:

website kurulumu için gerekli altyapı ve içerikler hazırlandıkdan sonra bir gmail hesabı oluşturulmalıdır. Website yöneticileri site kurulum işlemlerini tamamlayıp, website ayarlarının düzenlemesi ve içerik kayıtlarının eklenerek kontrolünün yapılması gibi işlemleriyle genel kurulumu tamamlar. Web sitenizin arama motorları kayıtları yapılır, web site hız ve seo analiz raporu alınır.

talepler doğrultusunda seo çalışmaları, internet reklamları ve sosyal medya sayfalarının hazırlanması gibi çalışmalarla web sitesi geliştirme işlemleri uygulanır.

web-sitesi-kurulum
web sitesi kurulum

web sitesi kurma hizmetleri

yeni bir web sitesi kurulumu veya hazırda varolan sitenizin düzenlenmesi için bölgesel olarak Antalya web hizmetleri ve online olarak Türkiye genelindeki web sitesi kurulumu ihtiyaçlarınıza çözümler üretebiliriz.

E-Ticaret web sitesi projeleriniz içinde destek sağlanmaktadır. Gelişmiş tam profesyonel e-ticaret sistemleri iş ortaklarımız tarafından sağlanmaktadır.

WordPress e-ticaret sistemleri kullanmak isterseniz kurulum ve yönetim hizmetleride tarafımızdan özel olarak uygulanmaktadır.

web sitesi kurma maliyetleri

web sitesi kurulum maliyetleri seçeceğiniz özelliklere ve kullanacağınız sistemlere göre değişiklik gösterebilmektedir. standart web sitesi fiyatları günümüz piyasasında herşey dahil olarak 500 tl ve 2000 tl arasındadır.

e-ticaret web sistesi kurmak isterseniz bu ücretler 2000 tl ile 8000 tl arasında değişmektedir. Proje kampsamınızı belirterek size en uygun fiyatı öğrenmek için teklif isteyiniz.

web sitesi yönetimi

İnternet sitenizin yönetimi konusunda bizden sürekli olarak destek hizmeti alabilirsiniz.

Web site kurulum ve yönetimi teklif formu


isim ve soyisim giriniz
e-posta adresinizi giriniz
iletişim numaranızı giriniz
web site adresinizi giriniz
hizmet türünü seçiniz
almak istediğiniz hizmet detayını yazınız

“Web Sitesi Yönetimi” için 4 cevap

  1. Hizmette sınır tanımayan değerli arkadaşım verdiği hizmetlerden ötürü çok teşekkür ediyoruz tüm yakın çevremize sizleri öneriyoruz her konuda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz web tasarımı bir harika müşterilerimiz dahi farkı açıkça ortada buluyor

Average
5 Based On 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.