Yükleniyor..

Web Tasarım

website teması nasıl olmalıdır ?

Web tasarım seçiminde web sitenizin konusuna uygun bir tema tercih etmeniz kullanıcılar açısından pozitif bir etki sağlarken daha güzel görünüm ve kullanım kolaylığıyla sitenizi tercih sebebi yapabilmektedir.

Temanızdaki hatalar sitenize gelen ziyaretcilerin kısa sürede çıkmasına neden olabilir. web temanız mobil uyumlu olmalı ve Tema kaynaklı hız kesintileri ve takılmalar olmamalıdır.

Görsellikle beraber performansı yüksek temaları tercih etmenizi öneriyorum, bunun yanında içerikleriniz düzgün yapılandırılmış ve web hosting firmanızda yeterli kalitede hizmet veriyorsa seo açısından güzel bir puan alabilirsiniz.

Profesyonel tema tasarımları

web siteniz için tema seçerken profesyonel bir tema kullanmanız gelecekte oluşabilecek problemlerden etkilenmemek için çok önemlidir. Profesyonel tasarımlar güvenli ve güncel olduğu için size avantajlar sağlar.

Ücretsiz temalardaki büyük tehlike!

İnternet üzerinde pro ücretli temaların birçok web sitesi tarafından ücretsiz dağıltığını görüyoruz. Web temanızı bu şekilde elde ederseniz ileride hack seo olarak adlandırılan saldırılara maruz kalabilir veya web siteniz hacklenerek ele geçirelebilir ve bütün çalışmalarınız boşa gider.

Ücretli tema lisanslarını kırarak dağıtan web sitelerinden uzak durmanızı ve temanızı ilgili firmaların kendi web sitesinden almanızı tafsiye ediyoruz. Firmalar kısıtlı özelliklerde de olsa birçok temada kullanım imkanları sunmaktadır.

web-tasarım
web tasarım

WEB TASARIM

web tasarım : internet sitelerinin ön ve arka yüzünü oluşturan web site temalarının yazılımsal ve görsel olarak hazırlanması çalışmalarına denir.

Firmanızın ihtiyaçlarına uygun bir web tasarımı için mevcut temalardan faydalanabilir veya özel web tasarımı talep edebilirsiniz. Web siteniz için istediğiniz özelliklere sahip olacak tasarımlar oluşturalabilir.

web tasarım tema performansı

Web site tema tasarımcıları genel olarak dış görünüme odaklandıkları için seo açısından önemli olan performans konusunda problemler yaşanmaktadır. Ücretli Profesyonel temalarda dahi bu sıkıntılar görülmektedir. Web site teması seçerken gerekli performans testlerini yapmanızı öneriyoruz.

Google geçtiğimiz yıl bu konuda performans önceliğini ilk 3 arasında göstermiştir. Web sıralamasında yüksek hedefleriniz bulunuyorsa temanız mobil uyumlu ve yeterli hız seviyesinde olmasına dikkat ediniz.

web-tasarımı
web tasarımı

wordpress web tasarımı

WordPress web site tema tasarım projelerinde performans olarak en uygun temalar için çalışmalarım devam ediyor. Güncel yazılım ve sistemleri kullanarak en iyi web tasarım projeleri için, detaylı araştırma ve testler sonucunda web geliştirme projelerini takip ederek çalışmalarıma dahil ediyorum.

WordPress web tasarımı konusunda şuanda devam etmekte olan tema tasarım projelerim kısa süre içersinde tamamlanıp yayına alınacaktır. Web sitemizdeki projeler menüsünden özel yazılım ve tasarımlar hakkında geniş bilgi edinebilirsiniz.

Gelecek dönemlerdeki tasarım çalışmalarımda temalar için özel sayfa katmanları, modül ve efekt projelerine daha yoğun olarak yer verilecektir.

web tasarım projeleri yazılım ve kodlama çalışmalarının zevkli olmakla beraber yorucu bir bölümünü oluşturmaktadır. Sıfırdan yeni bir tema çalışması için projenin kapsamına göre uzun zaman ve enerji harcamak gerekebilmektedir, bu yüzden talepler doğrultusunda yeni projeler üretmek daha doğru olacaktır.

wordpress web tasarım

web tasarım süresi

Uygun teklif gelmesi durumunda özel wordpress tema tasarım projesi üretebilirim. Özel tasarımlar ortalama 1 hafta veya daha uzun sürebilir.

web tasarım fiyatları

Profesyonel web tasarımları ülkemizdeki web tasarım firmalarında 150 tl – 500 tl arasında değişmektedir. Yurtdışı web sitesi tema firmalarında ise bu fiyatlar 30$ – 60$ aralığındadır.

Firmanıza ait özel bir web tasarımı isterseniz fiyatlar 500 tl – 2000 tl arasında ve proje detaylarına göre daha fazlada olabilir.

Kurumsal web sitesi ihtiyaçlarınız için Profesyonel tema kullanmanızı öneriyoruz. Özel web tasarım maliyetleri yüksek olmasına rağmen size en uygun fiyatlı tema oluşturulabilir.

Hazır temalardan ihtiyaçlarınıza yetecek şekilde bir tema seçilerek daha ekonomik bir fiyatla kaliteli bir tasarım alabilirsiniz. web tasarımı için net bir ücret öğrenmek için web ajanslarından ve freelance web sitelerinden istediğiniz özellliklerle bütçenizi belirterek fiyat teklifi isteyiniz.

Antalya web tasarım hizmeti

1dizayn sitemizi takip ederek Antalya web tasarım konusundaki yenilliklerden haberdar olabilirsiniz özel Tema tasarımları için size öneri ve çözümler sunabiliriz.

web sitesi kurulum ve yönetimi desteği sağlıyorum. Web projenize uygun tema araştırması yaparak size en uygun temayı seçmenizde yardımcı olabiliriz.

WordPress web sitesi özel tasarım hizmetleri Antalya ve Türkiye genelindeki tüm illerimizde geçerlidir. web sitesi yapımı, kurulum ve yönetimi konularında destek alabilirsiniz.

Antalya web tasarım teklif formu


isim ve soyisim giriniz
e-posta adresinizi giriniz
iletişim numaranızı giriniz
web site adresinizi giriniz
hizmet türünü seçiniz
almak istediğiniz hizmet detayını yazınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.