Yoome – Modern WooCommerce WordPress Teması

Yoome, çevrimiçi mağazalarda alışveriş yapmak için tasarlanmış bir WooCommerce WordPress temasıdır. Yoome, özelleştirmede size en iyi seçimleri sunmak için ana sayfa ve ürün sayfası için birçok önceden tasarlanmış düzen içerir. Yoome, süpermarket, moda, elektronik, kozmetik, gözlük, kırtasiye, mobilya gibi e-Ticaret siteleri veya istediğiniz herhangi bir şey için uygundur.

WooCommerce WordPress Teması

Yoome, profesyonel bir WordPress temasıdır. Pek çok özellik ve varyasyonla birlikte gelir: Duyarlı Düzen, Mega Menü, WPBakery Sayfa Oluşturucu, Harika Kaydırıcı Devrimi, RTL, Hızlı Ürün Görünümü, Ajax Arama, Ajax Sepeti, Daha Fazla Mağaza Yükle/Sonsuz Kaydırma, Kolay Tek Tıklamayla Demo İçe Aktarma, . .. ve çok daha fazlası.

yoome-woocommerce wordpress teması

Kullanımı kolay, güçlü ve esnek. Bunlar Yoome hakkında konuştuğumuz kelimeler. Kodlama bilgisine gerek duymadan web sitenizi bir çırpıda oluşturabileceksiniz. Şimdilik onu almaya hazır mısın?

Yoome-wordpress teması ücretsiz alma fırsatı

1dizayn web tasarım tarafından her ay editör seçimi pro wordpress temaları tanıtılmaktadır. themaforestin sağladığı kısa süreli ücretsiz indirme imkanını kaçırmamak için bu temayı hemen indirebilirsiniz.

Bu ürün 02 Haziran 2023 23:59 AEST +10:00’a kadar ücretsiz!
Bu öğeyi indirerek, Normal Lisansın şartlarını kabul etmiş olursunuz. Ücretsiz dosyalar için destek ve güncelleme sağlanmaz.

Yoome modern e-ticaret teması hakkındaki puanlama ve yorumlarınızı lütfen iletiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, 5,00 / 5)
Loading...
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir