Hakkımda

Orhan Akanlar


orhan akanlar

Teknolojik gelişimler, elektronik ürünler ve grafik tasarım konularına ilgimden dolayı 1996 yılından bu yana Bilgisayar donanım, cep telefonu donanımı, 3d tasarım ve web tasarım konularında kendimi geliştirmekteyim.

Özel bir şirketin Teknik Servis departmanında büro memuru olarak çalışmakla beraber kalan tüm zamanımı yine bilgisayar ve bilişim teknolojileri için kullanıyorum. Halen en çok sevdiğim iş olarak Bilgisayar toplama ve kurulumudur. Yoğun olarak ilgilendiğim kodlama ve web projelerinede devam ediyorum. Web teknolojileri alanındaki yenilik ve eğitimleri takip ediyorum.

Web sitesi yönetimi , seo hizmetleri ve google reklam kampanyaları başta olmak üzere freelance olarak sağladığım web hizmetlerini çözümler menüsünden inceleyebilirsiniz.

Eğitim ve Sertifikalar

  • Dijital Pazarlama
  • Google Arama Ağı
  • Google Adwords Temelleri
  • SEO Arama Motoru Optimizasyonu
  • Hız Optimizasyonu
  • Web Geliştirme

1dizayn.com web sitesi, 24 mayıs 2020 tarihinde Teknoloji içerikleri ve ilgi alanı çalışmaları yayınlamak için oluşturulmuştur. Ayrıca Kurumsal Bilişim ve Web hizmetleri içinde özel bir firma adına freelance hizmet desteği vermektedir.

Alternatif olarak Freelancer web sitelerinden de güvenli ödeme yöntemiyle web hizmetleri alabilirsiniz.

Bionluk.com

hizlibul.com

Program ve sistemler

web-sistemleri

3d max, daz 3d, Auto cad, photoshop, after effects, visual studio, cpanel, google uygulamaları, php, html, css, jquery, bootstrap, wordpress


Logo-1 : orhan-akanlar-logosu Özel Tasarım ve Yazılımlarda kullanılır

Logo-2 : 1dizayn-logo web desteği sağladığım sitelerde kullanılır

Logo-3 : 1dizayn-demo-logosu Tasarımların Demo sunumlarında kullanılır

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 oy, 4,88 / 5)
Loading...